Кубок України-2020/2021. Історичний ракурс: «Зоря» в півфіналах турніру

Сьогодні відбудуться півфінальні матчі Кубку України «Агробізнес» — «Динамо» та «Олександрія» — «Зоря». Нагадаємо, як «Зоря» виступала на цій стадії в попередніх турнірах.

Перший вихід до півфіналу Кубку України наразі залишається для луганського клубу найбільш вдалим. Тоді команда Юрія Вернидуба, програвши перший поєдинок «Дніпру» (0:1), у матчі-відповіді в Запоріжжі вже в компенсований час (90+5 хвилина) вирвала перемогу з потрібним для себе рахунком 2:0.

У фіналі-2016 «Зоря» програла «Шахтарю» — 0:2, обидва голи забив нинішній форвард луганців Олександр Гладкий.

Удруге до фіналу Кубку України «Зоря» мала виходити 2019 року, але сенсаційно поступилася в півфіналі на той момент представнику першої ліги — «Інгульцю». На попередніх стадіях команда Вернидуба вигравала у клубів УПЛ («Десни» та «Львова»), а от на молодших за рангом налаштуватися належним чином не зуміла. Усі голи були забиті в першому таймі (Євген Запорожець та Артем Щедрий в «Інгульця», Євген Чеберко — у «Зорі» вже в компенсований час), а по перерві змінити рахунок не вдалося нікому.

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу