Кубок України-2020/2021. Історичний ракурс: «Олександрія» в півфіналах турніру

21 квітня відбудуться півфінальні матчі Кубку України «Агробізнес» — «Динамо» та «Олександрія» — «Зоря». Нагадаємо, як «Олександрія» грала на цій стадії в попередніх турнірах.

У кубкових розіграшах «Олександрія» завжди виступала не дуже вдало. Скажімо, до чвертьфіналу команда вперше пробилася лише в сезоні-2008/2009 — із 17-ї спроби. А перший півфінал стався в сезоні-2015/2016, коли підопічним Володимира Шарана вдалося у чвертьфіналі перемогти «Динамо» Сергія Реброва. В Олександрії колективи розійшлися миром — 1:1 (Сергій Басов забив у господарів, Андрій Ярмоленко — у гостей), а в Києві сталася сенсація, яку забезпечили гол Артема Чорнія (25-а хвилина) та вилучення динамівця Сергія Рибалки (53-я).

У півфіналі олександрійців зупинив «Шахтар». Причому в Олександрії знову було зафіксовано нічию — 1:1 (Василь Грицук — Едуардо), а от на полі гірників, які тоді приймали суперників у Львові, дива вже не сталося — 2:0 (Максим Малишев, Веллінгтон Нем).

У березні 2020 року «Олександрія» знову ледь не створила сенсацію у чвертьфіналі Кубку України, але пропустила єдиний гол від Віктора Циганкова в овертаймі — 0:1.

А от у березні 2021-го підопічні Шарана завдяки впевненій грі Юрія Паньківа під час серії післяматчевих пенальті перемогли «Дніпро-1» та вдруге у своїй історії пробилися до півфіналу Кубку України.

01.05.2024 16:00

Купуй квитки на фінал Vbet Кубку України сезону-2023/2024 «Ворскла» — «Шахтар»!

1 травня розпочинається продаж квитків на фінал Vbet Кубку України сез...

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу