Євро-2022 серед жінок. Поразка в Белфасті залишила збірну України за бортом фінального турніру

У матчі-відповіді плей-офф відбору Євро-2022 підопічні Наталії Зінченко не зуміли нівелювати перевагу команди Північної Ірландії, здобуту в Україні.

Українська національна жіноча команда була однією із шести збірних, які вели боротьбу за три путівки до фінального турніру Євро-2022 в Англії, що лишилися. У першій грі, у Ковалівці, синьо-жовті поступилися Північній Ірландії з рахунком 1:2, тож у Белфасті їм обов’язково треба було перемагати британок та забивати мінімум два м'ячі. Порівняно з домашнім матчем Наталія Зінченко зробила одразу чотири зміни у стартовому складі своєї команди.

Перший тайм вийшов небагатим на моменти, українки мали певну ігрову перевагу, але суперниці непогано оборонялися. За 45 хвилин ударами в площину в обох команд відзначилися Басанська та Меджілл.

На початку другої половини гри в синьо-жовтих мало що виходило, а на 55-й хвилині північноірландкам вдалося відкрити рахунок. Після стандарту із центра поля у виконанні Нельсон капітан команди суперниць Каллахан переграла Самсон. Не обійшлося й без помилки голкіпера.

До кінця зустрічі українки завдали кількох ударів у бік чужих воріт, але хоча б зрівняти рахунок не зуміли. На 87-й хвилині після фолу останньої надії та червоної картки для Панцулаї гості взагалі залишилися вдесятьох. Маючи чисельну перевагу, у компенсований арбітром час острів'янки забили другий м'яч.

Поступившись в обох стикових матчах, синьо-жовті завершили свій виступ у відбірному циклі Євро-2022.

ЧЄ-2022 серед жіночих команд. Плей-офф. Матч-відповідь

Північна Ірландія — Україна — 2:0 (0:0)

Голи: Каллахан (55), Колдуелл (90+6).

Північна Ірландія: Бернс, Маккенна, Нельсон, Хаттон, Холлоуелл, Маккаррон, Рафферті, Макфедден (Фіннеган, 90+6), Каллахан (к) (Колдуелл, 90), Меджілл, Макгіннесс (Келлі, 85).

Тренер: Кеннет Шілз.

Україна: Самсон, Філенко, Кравець (Кравчук, 69), Шматко, Басанська, Бойченко (Малахова, 75), Панцулая, Хімич, Овдійчук, Апанащенко (к), Куніна (Козлова, 58).

Тренер: Наталія Зінченко.

Арбітр: Яна Адамкова (Чехія).

Попереджені: Басанська (29), Овдійчук (55).

ЧЄ-2022 серед жіночих команд

Вийшли до фінального турніру: Англія (господар), Нідерланди, Данія, Норвегія, Іспанія, Фінляндія, Швеція, Франція, Бельгія, Німеччина, Італія, Ісландія, Австрія, Росія, Швейцарія, Північна Ірландія.

Нагадаємо, що Євро в Англії проходитиме в період із 6-го по 31 липня 2022 року.

27.02.2024 20:24

Володимир Пятенко: «Підопічні діяли першим номером, і цей план виправдав себе»

Жіноча збірна України двічі перемогла в стикових матчах Ліги націй-202...

03.10.2023 17:06

Жіноча Ліга націй-2023/2024: визначився час початку матчів між збірними України та Греції

Національна жіноча збірна України провела два стартові матчі в новоств...

28.09.2023 14:01

Володимир Пятенко: «Поки не звертаю уваги на турнірну таблицю. Незважаючи на невдалий старт, ще не все втрачено»

21.09.2023 19:00