Суперник на Євро-2020. Нідерланди здобули другу поспіль перемогу у відборі ЧС-2022

Збірна Нідерландів, яка є одним із трьох суперників нашої національної команди на Євро-2020, провела третій матч відбірного турніру ЧС-2022.

ЧС-2022. Європейська кваліфікація. Група G

Гібралтар — Нідерланди — 0:7 (0:1)

Голи: Бергейс (42), Л. де Йонг (55), Депай (61, 88), Вейналдум (62), Мален (64), ван де Бек (85).

Нідерланди: Крул, Демфріс (Гравенберх, 46), де Лігт, Блінд (Мален, 54), Вейндал, Вейналдум (к), Классен (ван де Бек, 76), Ф. де Йонг, Бергейс (Стенгс, 81), Л. де Йонг (Бабел, 81), Депай.

Команда Франка де Бура на виїзді зустрічалася з Гібралтаром і прогнозовано розшматувала аутсайдера — 7:0. Гібралтарці більш-менш протрималися один тайм. А далі було просто побиття.

Після трьох турів, маючи на рахунку шість пунктів, Нідерланди посідають друге місце у групі G, поступаючись лідеру, Туреччині, одним очком.

10.12.2022 23:14

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії у чвертьфіналі поступилася Франції й залишила ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, вибу...

25.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії зберегла за собою перше місце у групі В ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пров...

05.10.2022 16:22

Офіційно. Португалія, Іспанія та Україна подають спільну заявку на проведення Чемпіонату Світу 2030 року

5 жовтня у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Фе...

05.06.2022 15:15