Сергій Сидорчук забив третій м'яч у складі національної збірної України

Згідно з офіційним протоколом матчу відбору ЧС-2022, автором голу у ворота збірної Франції на 57-й хвилині у складі команди України став Сергій Сидорчук.

Цей гол встановив остаточний результат учорашнього поєдинку на «Стад де Франс» — 1:1. Спершу УЄФА зазначив у протоколі автогол французького захисника Кімпембе, рикошетом від якого м’яч опинився у воротах господарів, але в остаточному варіанті опинилося прізвище півзахисника синьо-жовтих Сергія Сидорчука, який і завдавав удару.

Цей гол став для Сергія третім у 33-х матчах за національну збірну (1758 ігрових хвилин). Перші два він оформив ще 2014 року — у поєдинках із Білоруссю та Македонією у кваліфікації Євро-2016.

10.12.2022 23:14

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії у чвертьфіналі поступилася Франції й залишила ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, вибу...

25.11.2022 23:05

Суперник на Євро-2024. Збірна Англії зберегла за собою перше місце у групі В ЧС-2022

Збірна Англії, яка є суперником України у кваліфікації Євро-2024, пров...

05.10.2022 16:22

Офіційно. Португалія, Іспанія та Україна подають спільну заявку на проведення Чемпіонату Світу 2030 року

5 жовтня у штаб-квартирі УЄФА відбувся брифінг за участі президента Фе...

05.06.2022 15:15