Володимир Єзерський: «Спілкування з клубними наставниками в Туреччині вийшло дуже корисним. Я зібрав максимум інформації...»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Володимир Єзерський відзначив користь від візиту до Туреччини, на збори вітчизняних клубів.

У березні поточного року юнацька збірна України U-19 має взяти участь у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи (суперники — Ізраїль, Білорусь, Чорногорія). Тому користь від зимового візиту до Туреччини на збори вітчизняних клубів головного тренера синьо-жовтих Володимира Єзерського переоцінити складно. Після повернення додому наставник розповів про свої враження від поїздки офіційному сайту УАФ.

— Володимире Івановичу, відрядження вийшло продуктивним?

— Безумовно. На відміну від національної та молодіжної, юнацькі збірні минулого року не збиралися. Тому насамперед хотів би подякувати керівництву УАФ за надану можливість побувати в Туреччині й на власні очі поспостерігати за потенційними кандидатами до команди.

— У Туреччині відбулася зустріч наставників практично всіх збірних...

— Так. На цих зборах були присутні Андреа Мальдера, Андреа Аззалін, Луїджі Ночентіні, з яким нас познайомили, а також Руслан Ротань, Олександр Петраков і Сергій Нагорняк.

Ми обговорили стратегію взаємодії між національними командами різного віку. Загалом, зустріч вийшла плідною. Уже в березні ми ще раз зберемося за круглим столом. Такі заходи плануються перед кожними офіційними поєдинками збірних. Дуже сподіваємося, що всі змагання, які заплановано на цей рік, відбудуться.

— У Туреччині ви відвідали багато матчів?

— Я хочу подякувати всім командам, з якими ми співпрацювали. До Туреччини багато клубів привезли не тільки свої основні склади, а й колективи U-21 і U-19. Якщо взяти мою збірну, 2002 року народження, то хлопці виступають не тільки за свій вік, але й за молодіжний склад, а є й ті, хто перебуває вже в обоймі перших команд. Спілкування з клубними наставниками вийшло дуже корисним. Я зібрав максимум інформації щодо своїх підопічних. Протягом семи днів вдалося подивитися близько 15-ти поєдинків, і це не враховуючи тренувальних занять багатьох колективів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
05.09.2021 16:01

U-19: юнацька збірна України перемогла й у другому спарингу на вересневому зборі

Підопічні Володимира Єзерського готуються до кваліфікаційного раунду Є...

31.08.2021 14:05

Володимир Єзерський: «Під час спарингів спробуємо ознайомити хлопців зі своїми ідеями та збалансувати склад»

Новий головний тренер юнацької збірної України U-19 Володимир Єзерськи...

23.08.2021 15:20

Офіційно. Юнацьку збірну України U-19 тренуватиме Володимир Єзерський

Виконавчий комітет УАФ затвердив Володимира Єзерського на посаді викон...

Підписатися на новини