Кубок України. Олександр Чижевський: «Із нетерпінням чекаємо жеребкування й не проти, аби наступного року до Волочиська приїхав хтось із грандів»

Головний тренер першолігового «Агробізнесу» Олександр Чижевський у коментарі офіційному сайту УАФ розповів, що допомогло команді з Волочиська взяти гору в Полтаві над «Ворсклою» (1:0) і пробитися до чвертьфіналу Кубку України.

«Були два різні тайми. До перерви, незважаючи на слизький газон, нам вдалося налагодити гру в пас і контролювати хід подій у матчі, — зауважив наставник «Агробізнесу». — І ще до того, як Руслан Черненко зі штрафного майстерно поцілив у дев’ятку, рахунок міг відкривати Віталій Груша, але схибив із близької відстані.

У другому таймі футболісти «Ворскли» взяли на озброєння довгі передачі, м’яч став частіше опинятися в нашому штрафному майданчику, проте не можна сказати, що полтавці нас перегравали. Адже й у «Агробізнесу» також були моменти, аби відзначитися вдруге.

Та найбільше мене потішило, що мої підопічні не поступилися ворсклянам у єдиноборствах. Звичайно, слід відзначити нашого воротаря Олега Мозеля, який перед самою перервою парирував пенальті та ще двічі виручав наприкінці матчу, але загалом на похвалу заслуговує вся команда. Адже ми змусили достроково зійти з дистанції фіналіста попереднього розіграшу Кубка України.

«Агробізнес» ще ніколи не заходив у кубковому турнірі так далеко, як бачите, ми пишемо історію й не думаємо зупинятися на досягнутому. Тепер із нетерпінням чекаємо жеребкування й не проти, аби наступного року до Волочиська приїхав хтось із грандів українського футболу».

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу