Прем’єр-ліга. «Зоря» на виїзді розгромила «Минай», «Інгулець» здобув першу перемогу в еліті

У двох із трьох матчів української Прем’єр-ліги, що відбулися сьогодні, грали учасники Ліги Європи поточного сезону.

Два з них зустрічалися між собою. «Колос» та «Десна», що не пройшли кваліфікацію єврокубкового турніру, забили одне одному по голу з пенальті. Обидва 11-метрові було призначено за гру рукою, в обох випадках знадобилася допомога VAR. Чернігівці та ковалівці продовжують перебувати в турнірній таблиці поряд — одразу позаду трійки лідерів.

Захисник «Десни» Конопля, який брав участь у листопадовому зборі національної команди України, відіграв повний матч (жовта картка).

«Зоря» ж, яка є учасником основної сітки Ліги Європи, після своєї дебютної цього сезону перемоги на міжнародній арені (над АЕКом — 3:0) із таким самим рахунком обіграла на виїзді «Минай». Господарі трималися до 53-ї хвилини, після чого посипалися.

Якщо із трьох м’ячів «Зорі», за великим рахунком, на совісті голкіпера суперників лише один (воротар «Миная» Каніболоцький помилився на виході, дозволивши відзначитися Іванісені), то обидва голи «Інгульця» — наслідок явних помилок Бетіма, який захищав ворота «Олімпіку». Балканський легіонер у першому таймі, вибиваючи м’яч у поле, подарував його Сітчінаві, а після перерви не впорався із подачею Бартуловича зі штрафного, перетворивши її на гол. Наприкінці матчу гості відіграли один м'яч із пенальті. 2:1 на користь господарів — це перша в історії «Інгульця» перемога у Прем’єр-лізі.

«Минай» — «Зоря» — 0:3 (0:0)

Голи: Кочергін (53), Іванісеня (59), Гладкий (61).

«Колос» — «Десна» — 1:1 (1:1)

Голи: Лисенко (12, з пенальті) — Будківський (27, з пенальті).

Вилучений: Імереков (90+5, «Д»).

«Інгулець» — «Олімпік» — 2:1 (1:0)

Гол: Сітчінава (17), Бартулович (54) — Шахаб (90+6, з пенальті).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32