Захисник молодіжної збірної України Владислав Дубінчак: «У Північній Ірландії комбінувати було складно»

Своєю думкою про виступ молодіжної збірної України у відборі чемпіонату Європи-2021 (U-21) з офіційним сайтом УАФ поділився захисник синьо-жовтих й «Дніпра-1» Владислав Дубінчак.

— Владиславе, післякарантинні матчі українська «молодіжка» проводила непогано, була нічия з Данією, перемоги над Фінляндією й Румунією. І раптом — програш Північній Ірландії. У чому причина?

— Не заради виправдання, але хочу сказати, що поле було дуже важким, в'язким, і грати в комбінаційний футбол, якому нас вчить Руслан Петрович (Ротань. — Прим. ред.), було дуже складно. Десь ми збилися на гру суперника, силову, із довгими передачами, підбираннями. Ми програвали йому в антропометрії...

— Чи був шанс відігратися після пропущеного м'яча?

— Так, звісно. У нас були для цього нагоди, але реалізувати їх не вийшло. Усі сильно засмутилися після цієї поразки.

— Що сказав після гри головний тренер?

— Нічого особливого. Підбадьорив нас і сказав, що цей матч ми програли всі разом, проаналізуємо й будемо рухатися далі.

— У нинішньому відборі синьо-жовті вище третього місця не піднімуться. Можна було виступити краще?

— Безумовно. Із групи можна було виходити, але ми запізно схаменулися. На початку кваліфікації дії команди лише будувалися. Зараз, в осінніх поєдинках, ми вже почали показувати футбол на порядок краще, але так склалася ситуація, що програвати нам було не можна. Надто багато було втрачено на старті.

— Який матч збірної в поточному відборі був кращим?

— Напевно, виїзний поєдинок проти данців і домашній із румунами. У цих зустрічах збірна України дійсно показувала свій справжній рівень гри.

— Вам залишилося провести ще два матчі, проти Мальти й тієї самої Північної Ірландії. Мотивація буде на найвищому рівні?

— Так. Ми представляємо країну, тому говорити про те, що можна вийти на гру недостатньо налаштованими, не доводиться. Обов'язково потрібно віддати боржок Північній Ірландії...

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини