U-21: у матчі відбору Євро-2021 молодіжна збірна України в гостях поступилася команді Північної Ірландії

Поразка поставила хрест на надіях синьо-жовтих поборотися за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи.

Щоб продовжити боротьбу за путівку до чемпіонату Європи 2021 року, молодіжній збірній України мало було перемогти команду Північної Ірландії. Потрібно було, щоб румуни вдома не виграли в мальтійців. Однак, ведучи після першого тайму з рахунком 4:0, підопічні Адріана Муту фактично викреслили команду Руслана Ротаня із числа претендентів на участь у Євро. Але ж синьо-жовті не раз заявляли про те, що хочуть перемогти в останніх трьох матчах відбору, незважаючи на результати інших поєдинків.

Однак дебют зустрічі був за господарями, які не раз турбували Трубіна (слід зазначити, що кіпер збірної України діяв упевнено). Тільки ближче до середини першого тайму підопічні Ротаня освоїлися на чужому полі, проте завершилася ця 45-хвилинка безрезультатно.

На жаль, другий тайм не вніс якихось коректив у гру. Більше того, на 61-й хвилині північноірландці вийшли вперед. Синьо-жовті намагалися переломити хід зустрічі, але до фінального свистка рахунок на табло так і не змінився. 1:0.

В останніх двох матчах відбірного турніру збірній України залишається боротися тільки за престиж.

Кваліфікаційний турнір Євро-2021 (U-21). Група 8

13.10.2020

Північна ІрландіяУкраїна1:0 (0:0)

Гол: О'Ніл (61).

Північна Ірландія: Хазар, Меррон, Тоал, Браун, Гелбрейт, Данвуді, Керр, Бойд-Мюнс, Амос, Бансал-Макнолті (Маккірнен, 76; Бенс, 90), О'Ніл (Боніл, 76).

Україна: Трубін, Скорко, Попов, Сирота, Дубінчак, Батагов, Булеца (Шевцов, 90), Бондаренко (Чех, 64), Цітаішвілі (Назаренко, 64), Топалов (Лєднєв, 68), Сікан (Русин, 64).

Попереджені: Бансал-Макнолті (36), Данвуді (62), Хазар (67), О'Ніл (68) — Цітаішвілі (16), Сікан (29), Русин (65), Дубінчак (82), Батагов (90+2).

Арбітр: Б. Лука (Сан-Марино).

13 жовтня. Баллімена. Стадіон «Шоуграундс».

27.03.2024 14:00

Руслан Ротань: «Результат нас, звісно, засмучує, але цей матч в Японії принесе нам користь»

Головний тренер олімпійської збірної України Руслан Ротань прокоментув...

06.07.2023 00:24

Руслан Ротань: «Нам банально не вистачило відновлення, аби бути готовими на сто відсотків»

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань виступив на п...

04.07.2023 11:44

Офіційно. Щодо головного тренера збірної України з футболу під час Олімпіади-2024

2 липня молодіжна збірна України, перемігши Францію (3:1) у...