Ліга Європи. Сьогодні «Зоря» розпочинає боротьбу у груповому раунді турніру

Сьогодні луганська «Зоря», яка отримала путівку до групового раунду Ліги Європи-2020/2021 автоматично, виїзним поєдинком проти англійського «Лестера» (початок — о 22.00 за київським часом) розпочне боротьбу в турнірі.

Нагадаємо, що, на жаль, крізь кваліфікацію до основної сітки не змогли пробитися ані ковалівський «Колос», ані чернігівська «Десна».

Календар матчів «Зорі» 

Группа G: «Брага» (Португалія), «Лестер» (Англія), АЕК (Афіни, Греція), «Зоря» (Луганськ, Україна).

1 тур

22.10.2020

«Брага» — АЕК

«Лестер» — «Зоря»

2 тур

29.10.2020

«Зоря» — «Брага»

АЕК — «Лестер»

3 тур

04.11.2020

«Лестер» — «Брага»

«Зоря» — АЕК

4 тур

26.11.2020

«Брага» — «Лестер»

АЕК — «Зоря»

5 тур

03.12.2020

АЕК — «Брага»

«Зоря» — «Лестер»

6 тур

10.12.2020

«Брага» — «Зоря»

«Лестер» — АЕК

Склад решти груп Ліги Європи-2020/2021

Група А

«Рома» (Рим, Італія)

«Янг Бойз» (Берн, Швейцарія)

«Клуж» (Клуж-Напока, Румунія)

ЦСКА (Софія, Болгарія)

Група B

«Арсенал» (Лондон, Англія)

«Рапід» (Відень, Австрія)

«Мольде» (Норвегія)

«Дандолк» (Ірландія)

Група C

«Баєр» (Леверкузен, Німеччина)

«Славія» (Прага, Чехія)

«Хапоель» (Беер-Шева, Ізраїль)

«Ніцца» (Франція)

Група D

«Бенфіка» (Лісабон, Португалія)

«Стандард» (Льєж, Бельгія)

«Рейнджерс» (Глазго, Шотландія)

«Лех» (Познань, Польща)

Група E

ПСВ (Ейндховен, Нідерланди)

ПАОК (Салоніки, Греція)

«Гранада» (Іспанія)

«Омонія» (Нікосія, Кіпр)

Група F

«Наполі» (Неаполь, Італія)

«Реал Сосьєдад» (Сан-Себастьян, Іспанія)

АЗ (Алкмар, Нідерланди)

«Рієка» (Хорватія)

Група H

«Селтик» (Глазго, Шотландія)

«Спарта» (Прага, Чехія)

«Мілан» (Італія)

«Лілль» (Франція)

Група I

«Вільярреал» (Іспанія)

«Карабах» (Азербайджан)

«Маккабі» (Тель-Авів, Ізраїль)

«Сівасспор» (Туреччина)

Група J

«Тоттенхем» (Лондон, Англія)

«Лудогорець» (Разград, Болгарія)

ЛАСК (Лінц, Австрія)

«Антверпен» (Бельгія)

У цьому квартеті виступатиме ЛАСК, де поки що лише перебуває захисник збірної України Євген Чеберко.

Група K

ЦСКА (Москва, Росія)

«Динамо» (Загреб, Хорватія)

«Феєнорд» (Роттердам, Нідерланди)

«Вольфсбергер» (Австрія)

Група L

«Гент» (Бельгія)

«Црвена Звезда» (Белград, Сербія)

«Хоффенхайм» (Німеччина)

«Слован» (Ліберець, Чехія)

У цій групі боротиметься «Гент», у складі якого виступають футболісти збірної України Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун.

Календар плей-офф Ліги Європи-2020/2021

1/16 фіналу

Жеребкування — 14 грудня 2020 року.

Перші матчі — 18 лютого 2021 року.

Матчі-відповіді — 25 лютого 2021 року.

1/8 фіналу

Жеребкування — 26 лютого 2021 року.

Перші матчі — 11 березня 2021 року.

Матчі-відповіді — 18 березня 2021 року.

1/4 фіналу

Жеребкування — 19 березня 2021 року.

Перші матчі — 8 квітня 2021 року.

Матчі-відповіді — 15 квітня 2021 року.

1/2 фіналу

Жеребкування — 19 березня 2021 року.

Перші матчі — 20 квітня 2021 року.

Матчі-відповіді — 6 травня 2021 року.

Фінал

26 травня 2021 року. Гданськ (Польща). Стадіон «Гданськ».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини