Ліга Європи. Сумна прем'єра: «Десна» поступилася «Вольфсбургу» у третьому раунді кваліфікації

У поєдинку третього раунду кваліфікації Ліги Європи, який став для чернігівської «Десни» прем'єрним в єврокубках, вона пропустила два сухі м'ячі, і до наступного етапу пройшов німецький «Вольфсбург».

Німці відкрили рахунок уже на 16-й хвилині матчу. Мехмеді подав кутовий із лівого флангу на ближній кут воротарського майданчика, і Штеффен зробив передачу на Гілавогі, який із двох метрів відправив м'яч у сітку.

Другий тайм почався без гострих моментів, але на 61-й хвилині українці залишилися вдесятьох після того, як Тамм отримав другу жовту картку.

Утім, навіть у меншості в «Десни» був шанс перевести гру в овертайм, але в одному з епізодів на останніх хвилинах Будківський головою пробив повз ворота. Коли ж спливали додані арбітром хвилини, Гінчек поставив у поєдинку крапку — 2:0.

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд

«Вольфсбург» (Німеччина) — «Десна» (Україна) — 2:0 (1:0)

Голи: Гілавогі (16), Гінчек (90+2).

«Вольфсбург»: Кастельс, Штеффен, Лакруа (Брукс, 63), Гілавогі, Руссійон, Шлагер, Арнольд, Мармуш (Отава, 58), Мехмеді, Віктор, Вегхорст (Гінчек, 78).

Запасні: Перван, Герхардт, Клаус, Малліч.

Тренер: Олівер Гласнер.

«Десна»: Паст, Конопля, Гітченко, Тамм, Мостовий, Огиря, Домбровський (Єрмаков, 65), Калитвинцев, Тотовицький, Картушов (Гуцуляк, 46), Будківський (Шевцов, 85).

Запасні: Литовка, Полегенько, Старенький, Хльобас.

Тренер: Олександр Рябоконь.

Арбітр: Л. Віззер (Бельгія).

Попереджені: Мармуш (50) — Тамм (57), Конопля (66), Огиря (70), Тотовицький (88).

Вилучений: Тамм (61, друга жовта картка).

24 вересня. Вольфсбург. Стадіон «Геламко Арена».

25.09.2024 23:57

Ліга Європи. Київське «Динамо» в стартовому матчі етапу ліги поступилося «Лаціо»

Київське «Динамо» розпочало шлях у цьогорічній Лізі Європи...

25.09.2024 12:00

Ліга Європи-2024/2025. Сьогодні розпочинається боротьба в турнірі з новим форматом

Сьогодні розпочинається боротьба в основному раунді Ліги Європи-2024/2...

24.09.2024 11:45

Українські арбітри працюватимуть на матчі основного раунду Ліги Європи-2024/2025

На матчі 1-го туру основного раунду Ліги Європи-2024/2025 «Айнтр...

30.08.2024 14:42