Руслан Маліновський: «Ми маємо зіграти з Німеччиною за рахунок своїх кращих якостей, не поступитися в боротьбі»

Разом з Андрієм Шевченком участь у прес-конференції, присвяченій завтрашньому матчу Ліги націй Україна — Німеччина, узяв півзахисник синьо-жовтих Руслан Маліновський.

— Який зараз настрій у колективі? Німеччина не вигравала в останніх трьох поєдинках, тож ця команда теж буде налаштовуватися серйозно…

— Німеччина є дуже серйозним суперником, у неї також завтра буде дуже висока мотивація виграти. Буде важка гра. Так, результат нашого матчу у Франції неприємний, але важливо вміти переключатися та робити правильні висновки. Найкраща реакція в такій ситуації — показати результат та гру, тоді той поєдинок забудеться. Ми маємо зіграти за рахунок своїх кращих якостей, не поступитися в боротьбі, у підборах...

— Україна має провести три матчі поспіль проти трьох чемпіонів світу останніх років. Що краще — досягати хороших результатів проти слабкіших супротивників чи набивати гулі й отримувати досвід?

— Завжди хочеться грати проти сильних суперників, конкурувати з ними, отримувати інформацію, у чому треба додати. На такі поєдинки мотивація завжди дуже висока. Для цього ми й вийшли до Ліги А.   

Не треба робити висновків за одним-двома матчами. Завтра буде більш важливий поєдинок, ніж той, що був із Францією. Ми вийшли на Євро, зараз перебуваємо на другому місці у групі Ліги націй, усе в наших руках. Ми досягли певного рівня, тепер треба тримати планку. Завтра буде черговий тест, намагатимемося скласти його на відмінно.

— Кого ви можете виділити у складі збірної Німеччини?

— Перш за все, там виступає мій одноклубник Робін Госенс. Буде цікаво зіграти проти нього. У Німеччини досвідчена команда, є й молоді гравці, які виступають на хорошому рівні. Лідер бундестіму — Тоні Кроос, але сила німців — в організації, і ми завтра маємо її зламати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.01.2021 20:00

Офіційно. Визначено дату розгляду в CAS справи щодо матчу Ліги націй Швейцарія — Україна

Спортивний арбітражний суд м. Лозанни (CAS) призначив дату розгляду ап...

25.11.2020 19:05

Апеляційний комітет УЄФА зарахував збірній України технічну поразку за матч зі Швейцарією

Сьогодні Апеляційний комітет УЄФА розглянув справу щодо скасування поє...

24.11.2020 17:40

Тренувальний табір збірної України: як дотримувався протокол УЄФА «Повернення до гри» (відео)

Завтра, 25 листопада Апеляційний комітет УЄФА розглядатиме справу щодо...

Підписатися на новини