Відбулося нагородження учасників Відкритого чемпіонату Футбольної академії УАФ сезону-2019/2020

Минулого вік-енду на полях навчально-тренувальної бази Української асоціації футболу ім. В. Баннікова відбувся Фестиваль чемпіонів УАФ PROTASOV CUP-2020. А після його завершення пройшла церемонія нагородження учасників Відкритого чемпіонату Футбольної академії УАФ сезону-2019/2020.

Перший чемпіонат Футбольної академії УАФ стартував восени минулого року за ініціативи Української асоціації футболу та за підтримки благодійного фонду «Розвиток футболу України». 

Участь у змаганнях взяли 10 столичних дитячих колективів, сформованих із футболістів 2010 року народження: СК КНУТД, ФА «Бенфіка», ДЮСШ «Переможець», КДЮСШ «Чемпіон», ФК «Говерла», ФК «Фаворит», ДЮФК «Ніка», ФК «Троєщина», ФА УАФ та СК «Київ». Організатори чемпіонату дотримувалися формату відповідно до віку учасників, тому всі матчі проходили на майданчиках розмірами 60 х 40 м, а у складі команд на полі було по вісім гравців (сім плюс один).

Фото Володимира Раснера

На жаль, через пандемію не вдалося провести змагання в повному обсязі, тому призерів визначили за підсумками дев'яти турів. Переможцем Відкритого чемпіонату Футбольної академії УАФ став СК «Київ», друге й третє місця посіли відповідно команди ФА УАФ та ФК «Троєщина».

У неділю відбулася церемонія нагородження, участь у якій узяли перші віце-президенти УАФ Вадим Костюченко та Олег Протасов.

Фото Володимира Раснера

Вадим Костюченко від імені президента Української асоціації футболу Андрія Павелка привітав дітей та їхніх батьків, подякував за участь у такому важливому проєкті УАФ, який сприяє розвитку й популяризації вітчизняного дитячого футболу, та побажав юним футболістам яскравих перемог у майбутньому. 

Олег Протасов висловив упевненість, що учасники чемпіонату отримали задоволення від гри на якісних майданчиках. «У моєму дитинстві ми могли тільки мріяти про такі комфортні поля, але це не заважало нам любити футбол і присвячувати цій чудовій грі весь свій вільний час. Упевнений, що, маючи такі умови для занять спортом, наше майбутнє, маленькі футболісти, зможуть досягнути згодом великих перемог», — зазначив легендарний гравець.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.08.2022 17:36

Арбітри й асистенти арбітра змагань ПФЛ склали тести ФІФА з фізичної підготовки

У четвер, 18 серпня на футбольних полях НТК ім. В. Баннікова відбулося...

18.08.2022 09:00

За підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі пройшов юнацький благодійний футбольний турнір

У середу, 17 серпня, за підтримки Координаційного штабу УАФ у Дніпрі в...

Підписатися на новини