У Києві пройшов Фестиваль чемпіонів УАФ PROTASOV CUP-2020 серед дитячих команд

На полі навчально-тренувальної бази Української асоціації футболу відбулися змагання серед гравців 2010 року народження.

Усі 10 учасників Відкритого чемпіонату Академії футболу УАФ сезону-2019/2020 провели по три матчі в рамках Фестивалю чемпіонів УАФ PROTASOV CUP-2020. Поєдинки проходили в запеклій боротьбі за активної підтримки батьків юних гравців та інших глядачів. Незважаючи на юний вік, футболістам вдалося потішити публіку майстерною грою та красивими голами.

Фото Володимира Раснера

Участь у змаганнях узяли СК КНУТД, ФА «Бенфіка», ДЮСШ «Переможець», КДЮСШ «Чемпіон», ФК «Говерла», ФК «Фаворит», ДЮФК «Ніка», ФК «Троєщина», ФА УАФ та СК «Київ». Після завершення фестивалю відбулася церемонія нагородження учасників Фестивалю чемпіонів УАФ PROTASOV CUP-2020, участь у якій узяли перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко та легендарний футболіст, перший віце-президент УАФ Олег Протасов.

Фото Володимира Раснера

«Шановні гравці, тренери й батьки! Хотів би всіх вас привітати від імені президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, а також подякувати вам за те, що ви обрали футбол. Хотів би подякувати, діти, вашим батькам, які піклуються про вас, роблять усе, щоб ви грали у футбол. Також хочу подякувати віце-чемпіону Європи, володареві «Срібної бутси» Олегу Протасову за те, що він виступив із такою ініціативою, і сьогодні ми провели цей чудовий фестиваль. Хочу побажати кожному з вас, щоб ви у своєму футбольному житті досягли таких самих перемог, як і Олег Валерійович», — сказав перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

Фото Володимира Раснера

«У вашому віці я також дуже любив футбол, присвячував йому кожну вільну хвилину, — взяв слово Олег Протасов. — Я обожнював його й навіть уві сні бачив, як виходжу на поле у складі свого улюбленого «Дніпра» із власним прізвищем на футболці, при заповнених трибунах, насолоджуюся грою, забиваю голи… Можна сказати, що мої сни здійснилися, чого бажаю й вам.

Фото Володимира Раснера

В один із сезонів мені вдалося забити в чемпіонаті 35 м'ячів, що було другим результатом у Європі. За це мені вручили чудовий приз — «Срібну бутсу», чому я дуже радий. Але водночас хочу сказати, що це індивідуальна нагорода. Вони є у футболі, але не є найголовнішими. Я хочу, аби ви знали, що футбол — це перш за все командна гра. Уся команда допомагала мені забити 35 голів за сезон, поставивши за мету, щоб хтось із гравців досягнув видатного результату. Без підтримки партнерів і друзів я б цього не досяг.

Фото Володимира Раснера

Намагайтеся розвивати власні якості, але не забувайте, що без команди нічого не доб’єшся. Тому на перше місце варто ставити колектив, дружбу. Не менш важливим є навчання у школі, про що теж не забувайте. Нехай усі ваші мрії здійсняться. Нехай кожен, хто хоче стати футболістом, стане ним, а хтось, можливо, піде іншим шляхом. Усім бажаю удачі й дякую за участь у нашому турнірі!» — у мотиваційному стилі звернувся до учасників фестивалю Олег Протасов.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
18.11.2019 10:25

Відкритий чемпіонат Футбольної академії УАФ: завершилося перше коло змагань

У суботу, 16 листопада на майданчиках НТК ім. В. Баннікова відбулися м...

04.11.2019 18:01

Вадим Костюченко: «Фестивалі чемпіонів «Відкриті уроки футболу» принесуть свої плоди»

Осінню естафету фестивалів чемпіонів «Відкриті уроки футболу&raq...

27.10.2019 15:30

Відкритий чемпіонат Футбольної академії УАФ: відбулися три матчі 5-го туру

У суботу, 26 жовтня на майданчиках НТК ім. В. Баннікова...

17.10.2019 11:12

У Калинівці Київської області відбулися матчі обласного дівочого чемпіонату за програмою УЄФА GROW

Вісім команд з Ірпеня, Красилівки Броварського району, Обухова та Слав...

Підписатися на новини