Прем’єр-ліга. Лідерство «Ворскли», важка перемога «Динамо»

Сьогодні відбулися три матчі 3-го туру української Прем’єр-ліги.

«Динамо» на НСК «Олімпійський» здобуло важку перемогу над «Львовом». Порівняно з попереднім матчем, проти АЗу, у стартовому складі киян відбулося шість змін. Зокрема, у центрі оборони вперше діяла пара юних захисників Забарний — Сирота, дебютували в поточному чемпіонаті Шепелєв із Цітаішвілі. Ротація від Мірчі Луческу була очікуваною, оскільки вже наступної середи на динамівців очікує надважливий поєдинок із «Гентом» у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Зіграності такому складу біло-синіх явно не вистачало, тож не дивно, що львів’янам у першому таймі вдалося зберегти свої ворота недоторканими. На другу 45-хвилинку в киян вийшли чотири нові гравці, і невдовзі рахунок було відкрито. Клименчук сфолив на Супрязі, і Циганков реалізував 11-метровий. Гості відігралися після розіграшу штрафного: хорватський захисник Челіч переграв опонентів на другому поверсі.

Біло-сині перейшли на гру у два форварди: у пару до Супряги на поле вийшов Кравець, що повернувся з довготривалого закордонного відрядження. В останні хвилини зустрічі господарі отримали чисельну перевагу після вилучення Міхобі. У час, що залишився, Шапаренко забив прямим ударом зі штрафного, а потім віддав гольову передачу на Супрягу.

У складі «Динамо» участь у матчі взяли футболісти, що викликалися на останній збір національної команди України: Бущан, Сирота, Миколенко, Шепелєв (замінений на 46-й хвилині), Супряга (жовта картка, гол), Шапаренко (вийшов на заміну на 46-й хвилині, жовта картка, гол, гольовий пас), Сидорчук (вийшов на заміну на 46-й хвилині), Циганков (вийшов на заміну на 46-й хвилині, гол), Буяльський (вийшов на заміну на 46-й хвилині).

Що ж до інших поєдинків, то звертає на себе увагу виїзна перемога «Ворскли» над «Олександрією». Підопічні Юрія Максимова на старті сезону демонструють чудову результативність та стовідсотковий результат: три матчі — три перемоги.

Господарі на початку гри діяли гостріше в атаці, утім, свої моменти не реалізували. Полтавці ж використали першу можливість: після навісу Пуцліна Дубра невдало виніс м’яч, і Степанюк, який атакував другим темпом, переграв Паньківа. На початку другого тайму Пуцлін відзначився сам, і рахунок більше не змінився, хоча олександрієць Грицук в одному з епізодів влучив у поперечину. «Ворскла» з дев’ятьма очками продовжує очолювати таблицю.

Резервний голкіпер національної збірної України Паньків відіграв за «Олександрію» повний матч.

Фото vorskla.com.ua

Ще в одному поєдинку «Десна», яка наступного четверга дебютує в єврокубках виїзним матчем проти «Вольфсбурга», у Кропивницькому розійшлася миром із новачком Прем’єр-ліги «Інгульцем» — 1:1.

«Динамо» — «Львів» — 3:1 (0:0)

Голи: Циганков (48, з пенальті), Шапаренко (87), Супряга (90+5) — Челіч (62).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32