Ліга чемпіонів. М'яч Романа Яремчука вивів «Гент» до раунду плей-офф, де бельгійці зіграють із київським «Динамо»

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів «Гент» футболістів національної збірної України Романа Яремчука, Романа Безуса та Ігоря Пластуна на своєму полі зустрічався з австрійським «Рапідом» із Відня.

У стартовому складі господарів вийшов лише Яремчук, який відзначився забитим м'ячем із пенальті на 57-й хвилині. Безус з’явився на полі на 61-й хвилині, а Пластун провів у запасі всю зустріч, яка закінчилася перемогою команди українців із рахунком 2:1.

У плей-офф раунді за вихід до групового етапу Ліги чемпіонів «Гент» тепер зіграє проти київського «Динамо», яке сьогодні ж пройшло нідерландський АЗ (2:0). Матчі відбудуться 22—23 вересня та 29—30 вересня (перша зустріч — у Бельгії).

НОВИНИ ПО ТЕМІ
28.04.2025 09:00

Роман Яремчук відзначився голом за «Олімпіакос»

У 4-му турі чемпіонської частини грецької Суперліги «Олімпіакос&...

14.04.2025 09:00

Роман Яремчук став чемпіоном Греції у складі «Олімпіакосу»

У 3-му турі чемпіонської частини грецької Суперліги «Олімпіакос&...

31.03.2025 09:00

Роман Яремчук відзначився двома забитими м’ячами в чемпіонаті Греції

У матчі стартового туру чемпіонської частини грецької Суперліги, в які...

26.02.2025 22:02

Роман Яремчук зробив «2+1» за «Олімпіакос» у півфіналі Кубку Греції

У першому півфінальному матчі Кубку Греції «Олімпіакос» на...

Підписатися на новини