ФІФА оновила календар міжнародних матчів футзальних збірних на 2020—2024 роки

ФІФА на своєму офіційному сайті оприлюднила оновлений календар матчів збірних із футзалу (дати для вікон) на найближчі чотири роки.

Зміни пов'язані з перенесенням через пандемію коронавірусу на 2021 рік фінального турніру чемпіонату світу, що мав відбутися в Литві у вересні поточного року. Нагадаємо, що збірна України на цей форум не потрапила, зупинившись в еліт-раунді кваліфікації. 

Оновлений календар матчів збірних із футзалу (дати для вікон) на 2020—2024 роки

Наступним для нашої національної команди з футзалу стане Євро-2022. Збірна України розпочне свій шлях у груповому раунді кваліфікації. Там 32 команди (16 учасників еліт-раунду кваліфікації ЧС-2020, дев'ять переможців груп відбірного раунду й сім переможців стикових матчів) будуть розбиті на вісім груп по чотири команди. Уперше в історії турніру команди на цій стадії гратимуть проти опонентів удома й на виїзді, провівши проти кожного суперника по групі по два поєдинки. Вісім переможців груп і шість кращих володарів других місць приєднаються до Нідерландів у фінальній стадії. Ще один учасник вийде через плей-офф.

Жеребкування визначить суперників синьо-жовтих 2 вересня. Матчі цього етапу заплановані на період із 6 грудня 2020 року до 14 квітня 2021 року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини