В останньому матчі еліт-раунду ЧС-2020 збірна України з футзалу зіграла внічию з Францією

Збірна України з футзалу провела заключний поєдинок еліт-раунду відбору чемпіонату світу 2020 року.

Поразки від Сербії (2:5) та Іспанії (1:3) залишили наших хлопців без шансів на вихід із групи перед третім матчем. Тож із французами українцям довелося боротися лише за третє місце в міні-турнірі.

На початку зустрічі підопічні Олександра Косенка виглядали переконливо й володіли ініціативою. Французи довго зберігали свої ворота «сухими» лише завдяки майстерності Аруна. Голкіпер суперників упорався з пострілами Журби, Білоцерківця й Разуванова. І лише на 7-й хвилині під час чергової атаки ударом з правого флангу Журба відкрив рахунок.

Після цього українці втратили ще кілька нагод забити, тоді як французи свої шанси використали. Так, на 10-й хвилині після перехоплення Мухудін пробив Ципуна ударом із лівого флангу. Незабаром Алла поцілив вище поперечини, а синьо-жовті відповіли моментом Фаренюка, коли суперників знову виручив Арун.

На 13-й хвилині наші опоненти вийшли вперед — Рамірес реалізував пенальті за фол Корсуна. Незабаром Ципуну довелося декілька разів виручати нашу команду, а за дві хвилини до завершення першого тайму супермомент уже біля інших воріт не реалізував Білоцерківець.

На початку другого тайму непоганий шанс у французів втратив Ба, пробивши над поперечиною. Невдовзі Ципун упорався з пострілом Раміреса, на що українці відповіли ударами Шотурми та Зварича. У підсумку на 29-й хвилині тиск нашої збірної приніс свої плоди — Педяш після кутового з другої спроби відправив м’яч у сітку.

Синьо-жовті продовжували створювати небезпеку біля чужих воріт, і тепер виручати французьку команду довелося вже Дюро. На 34-й хвилині чудовий момент був у французів, однак Мухудін не влучив у порожній кут. Ближче до завершення зустрічі темп гри впав, і вона так і закінчилася нічиєю. За додатковими показниками третє місце у групі посіли французи.

Франція — Україна — 2:2 (2:1)

Голи: Мухудін (10), Рамірес (13, з пенальті) — Журба (7), Педяш (29).

Франція: Арун — Рамірес, Лютен, Н’Галя, Мухудін — Бельхадж, Кебе, Ба, Айгун, Алла, Ді, Дюро.

Україна: Ципун — Малишко, Разуванов, Журба, Педяш — Єрьомін, Микитюк, Сорокін, Фаренюк, Корсун, Шотурма, Білоцерківець, Зварич, Іваняк.

1

Переможці кожної із чотирьох груп еліт-раунду потраплять на чемпіонат світу напряму. Команди, які посядуть у групах другі місця, вийдуть до плей-офф, в якому будуть розіграні ще дві путівки на мундіаль. Стикові матчі заплановані на 9-е та 12 квітня 2020 року.

Загалом згідно із квотою УЄФА до фінальної частини світової першості, що проходитиме в Литві з 12 вересня по 4 жовтня 2020 року, потраплять сім представників Старого Світу (Литва як господар змагань отримала автоматичну перепустку до фіналу).

Додамо також, що АФК (Азія) матиме змогу відправити на ЧС-2020 п'ять команд, КАФ (Африка) — три, КОНКАКАФ (Північна й Центральна Америка) — чотири, КОНМЕБОЛ (Південна Америка) — чотири, ОФК (Океанія) — одну. Загалом у світовій першості візьмуть участь 24 команди.

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...