Андрій Пятов: «У Німеччини, Іспанії, Швейцарії та України шанси в Лізі націй рівні»

Сьогодні свій 36-й день народження відзначає воротар «Шахтаря» та збірної України Андрій Пятов, який із 93-ма матчами в активі входить до топ-5 гвардійців національної команди за історію.

— Андрію, прийми вітання із днем ​​народження!

— Дякую.

— Рідко доводиться відзначати особисте свято вдома?

— Це лише в поточному сезоні через те, що так склалися обставини, я зустріну день народження в родинному колі. Останнього разу таке було у 2014 році, у паузі між зборами.

Андрій Пятов отримав медаль й кубок чемпіона країни за кілька годин до свого дня народження. Фото Павла Кубанова

— У суботу ти отримав чергову золоту медаль чемпіона України. А який найпам'ятніший та найцінніший твій трофей у кар'єрі?

— Кубок УЄФА 2009 року. По ходу того сезону були й невдачі, але «Шахтар» вибрався з тієї ситуації, підсумком чого стала єврокубкова перемога, напевно, найбажаніша для футболіста на клубному рівні.

— Національна збірна України не збиралася вже сім місяців. Скучив за колективом?

— Звісно. За старим графіком ми повинні були зібратися ще наприкінці травня для підготовки до Євро. Ми всі жили мрією зіграти на престижному турнірі, але втрутилися обставини, на які ми не здатні вплинути. Сподіваюся, усе стабілізується, і наприкінці серпня команда збереться, аби розпочати підготовку до матчів Ліги націй.  

— Хто в ЛН є фаворитом нашої елітної групи?

— У Німеччини, Іспанії, Швейцарії та України шанси, вважаю, рівні. Усе на свої місця розставить гра. Думаю, минулорічний досвід протистояння із чемпіоном континенту, Португалією, показав, що в нас є свій стиль і своя сила. Україна теж може контролювати м’яч і грати у свій футбол. На початку відбору до Євро трохи не вистачало стабільності, але потім браку стало менше, рівень футболістів виріс... У цьому, вважаю, заслуга головного тренера Андрія Шевченка, з яким наша збірна намагатиметься гідно виступити на чемпіонаті Європи вже наступного року.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини