Прем’єр-ліга. «Шахтар» у статусі чемпіона зіграв унічию із «Зорею» та отримав золоті нагороди з рук президента УАФ Андрія Павелка

Черговий, 13-й за ліком, титул чемпіона України «Шахтар» достроково оформив ще в минулому турі. Тому в сьогоднішній зустрічі із «Зорею» на НСК «Олімпійський» у Києві гірники могли вирішувати інші завдання.

Завдяки сучасним телекомунікаційним технологіям уболівальники «Шахтаря» отримали змогу бути віртуально присутніми на стадіоні. На трибунах організатори розмістили величезний екран, на який було виведено зображення з пристроїв глядачів, що в режимі онлайн спостерігали за грою та могли особисто привітати своїх улюбленців із чемпіонським титулом.

Обидва колективи вийшли на матч у дещо незвичних складах. «Шахтар» отримав змогу безболісно провести планову ротацію, «Зоря» ж зіткнулася із суттєвими кадровими проблемами через травми та дискваліфікації. Зокрема, у команди Віктора Скрипника вибули обидва основні центральні захисники та два воротарі, тому у воротах діяв третій голкіпер Васіль, а Тимчик перекваліфікувався в центрбека.

Фото shakhtar.com

«Зоря» гідно виглядала в зустрічі із чемпіоном. Луганці намагалися діяти у своєму стилі, в агресивній манері, та створили кілька моментів. Протягом поєдинку кілька разів були близькі до успіху й гірники, зокрема, Алан Патрік пробив у поперечину. Але голів у матчі не відбулося.

Після завершення гри пройшла урочиста церемонія нагородження команди ФК «Шахтар» — чемпіона України сезону-2019/2020. Золоті нагороди гравцям та тренерам гірників вручили президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко та виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

У складі «Шахтаря» участь у матчі взяли футболісти збірної України: Пятов, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Коноплянка (замінений на 58-й хвилині), Коваленко (вийшов на заміну на 58-й хвилині), Мораес (вийшов на заміну на 63-й хвилині).

У ще одному поєдинку за участі команд першої шістки «Колос» завдяки дублю свого форварда Лисенка взяв гору над «Олександрією», у складі якої забитим м’ячем відзначився Ковалець. Ковалівці перемогли вперше на другому етапі чемпіонату, олександрійці ж зазнали четвертої поразки поспіль.

Нарешті після перерви, викликаної карантином, зіграли львівські «Карпати», що беруть участь у турнірі команд, які сперечаються за 7—12 місця. Дербі зелено-білих із земляками зі «Львова» відбулося в Луцьку на «Авангарді» — резервному стадіоні «Карпат». «Містяни» проводили першу гру під керівництвом Георгія Цедадзе, який замінив на посаді головного тренера Єгіше Мелікяна. Номінальні гості відкрили рахунок, але «Карпати» зуміли відігратися, незважаючи на те, що весь другий тайм грали в меншості через вилучення Хахльова.

Зазначимо, що стали відомі дати двох перенесених матчів за участі «Карпат». Як вирішила Дирекція УПЛ, поєдинок 24-го туру «Карпати» — «Маріуполь» відбудеться в Маріуполі 1 липня (початок — о 19.00), а зустріч 26-го туру «Карпати» — «Дніпро-1» пройде 8 липня у Дніпрі (час початку гри буде визначено додатково).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32