Кубок регіонів УЄФА сезону-2020/2021 рішенням Виконкому УЄФА скасовано

Виконавчий комітет УЄФА, у засіданнях якого в режимі відеоконференції брав участь президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко, ухвалив низку важливих рішень. Зокрема, було скасовано розіграш Кубка регіонів сезону-2020/2021.

Нагадаємо, представник України повинен був стартувати в турнірі із групового кваліфікаційного раунду. Згідно з результатами жеребкування, за вихід до фінального турніру він мав сперечатися з командами Чехії, Боснії і Герцеговини та переможцем групи попереднього етапу, куди потрапили Грузія, Естонія, Швеція та Азербайджан.

Груповий турнір за участі нашої команди мав відбутися 23—29 вересня 2020 року в Боснії і Герцеговині. Вісім переможців групового раунду кваліфікації отримували можливість виступити у фінальному турнірі в останні два тижні червня 2021 року на полі одного з учасників.

Нагадаємо, що в Кубку регіонів УЄФА виступають аматорські команди (по одній від кожної європейської асоціації). Країни делегують своїх регіональних представників, за виключенням Мальти та Сан-Марино, які представлені аматорськими збірними. Представник України мав визначитися після проведення Кубку регіонів УАФ. У минулому розіграші турніру українську асоціацію представляла збірна Львівської області.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини