Кубок регіонів УЄФА-2020/2021: визначилося місце проведення матчів турніру за участю представника України

3 грудня у швейцарському Ньйоні відбулося жеребкування попереднього та групового кваліфікаційних раундів 12-го розіграшу Кубка регіонів УЄФА. 

Згідно з його результатами, представник України за вихід до фінального турніру сперечатиметься з командами Чехії, Боснії і Герцеговини та переможцем групи попереднього етапу, де зіграють Грузія, Естонія, Швеція та Азербайджан.

Третій суперник України визначиться у Швеції 21—27 липня 2020 року, а груповий турнір за участю нашої команди відбудеться 23—29 вересня 2020 року в Боснії і Герцеговині.

Вісім переможців групового раунду кваліфікації вийдуть до фінального турніру, який проходитиме в останні два тижні червня 2021 року на полі одного з учасників.    

Нагадаємо, що в Кубку регіонів УЄФА виступають аматорські команди (по одній від кожної європейської асоціації). Країни делегують своїх регіональних представників, за виключенням Мальти та Сан-Марино, які представлені аматорськими збірними. Представник України визначиться після проведення Кубку регіонів УАФ. У минулому розіграші турніру українську асоціацію представляла збірна Львівської області.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини