Прем’єр-ліга. Перемоги «Шахтаря» та «Зорі», другий поспіль дубль Марлоса

У суботу двома поєдинками за участю команд першої шістки розпочався 25-й тур Премєр-ліги. Матчі проходили без глядачів, із дотриманням відповідних рекомендацій та протоколу.

Стартовий склад гірників був дещо незвичним. У поєдинку на НСК «Олімпійський», що проходив у присутності головного тренера збірної України Андрія Шевченка, серед перших 11-ти опинилися лише чотири гравці синьо-жовтих. Утім, маючи 16-очкову перевагу над переслідувачами після попереднього туру, головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру цілком безбоязно міг вдатися до ротації та кадрових експериментів.

Зокрема, на вістрі атаки помаранчево-чорних діяв Фернандо. І саме бразильський легіонер відкрив рахунок у матчі вже на 4-й хвилині, реалізувавши передачу Додо. Пропустивши, гравці «Десни» доклали чимало зусиль, аби змінити перебіг зустрічі. Але свої моменти вони не використали, гірники ж збільшили свою перевагу. Марлос спочатку програв двобій Пасту, виконуючи 11-метровий, а потім, у наступній атаці, реабілітувався, влучно пробивши після пасу Алана Патріка.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 — Денис Фаворов забив із пенальті, але вже на початку другого тайму перевага донеччан знову збільшилася до двох м’ячів. Марлос зіграв на добиванні після удару Фернандо в ході швидкої контратаки. Півзахисник збірної України, якому завтра виповнюється 32, оформив дубль у другому турі поспіль. Будківський на 88-й хвилині, перегравши Трубіна, створив інтригу, але на щось більше «Десні» не вистачило часу.

У складі гірників у матчі взяли участь гравці національної збірної України: Матвієнко (жовта картка), Кривцов, Степаненко (замінений на 74-й хвилині), Марлос (два голи, нереалізований пенальті, замінений на 74-й хвилині), Коноплянка (вийшов на заміну на 59-й хвилині), Мораес (вийшов на заміну на 79-й хвилині).

Ще в одному поєдинку «Зоря» завдала мінімальної поразки «Колосу» та закріпилася на другому рядку турнірної таблиці.

25 тур

Турнір за 1—6 місця

06.06.2020

«Шахтар» — «Десна» — 3:2 (2:1)

Голи: Фернандо (4), Марлос (25, 51) — Д. Фаворов (32, з пенальті), Будківський (88).

На 24-й хвилині Марлос не реалізував пенальті.

14

Рішення щодо матчу «Ворскла» — «Карпати» буде ухвалено пізніше.

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб ...

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024