Прем’єр-ліга. «Шахтар» переміг «Динамо», дубль на рахунку Марлоса

Відбулися два матчі 24-го туру Премєр-ліги, який став першим після поновлення турніру. Поєдинки проходили без глядачів, із дотриманням відповідних рекомендацій та протоколу.

«Шахтар» приймав «Динамо» на НСК «Олімпійський», який тимчасово став домашнім стадіоном гірників. На грі були присутні президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко та перший віце-президент УАФ Олег Протасов.

У «старті» динамівців звертала на себе увагу поява чемпіона світу у складі збірної України U-20 Цітаішвілі, який замінив травмованого Циганкова. В атаці ж киян вийшов ще один молодий футболіст — Русин, який уже на 2-й хвилині завдав потужного удару по воротах, змусивши Пятова відводити загрозу у стрибку. Біло-сині на початку зустрічі атакували гостріше, і на 19-й хвилині м’яч опинився у воротах помаранчево-чорних після удару Сидорчука, але арбітр Монзуль не зарахувала гол, зафіксувавши за допомогою системи VAR порушення правил у цьому епізоді з боку Попова на Степаненку.

Незадовго до перерви команди обмінялися голами. Буяльський влучно пробив головою після чудового пасу Цітаішвілі із глибини, а Марлос відзначився ідеальним за точністю ударом у нижній кут після комбінації за участю Тайсона та Мораеса. А в середині другого тайму Марлос оформив дубль, перегравши Бущана із середньої відстані після прострілу Додо та ще одного відкидання під удар у виконанні Мораеса. Загалом у другому таймі «Динамо» помітно знітилося, і «Шахтар» провів третій м’яч після контратаки, яку розігнав Ісмаїлі, а завершив Маркос Антоніо.

У складах команд у матчі взяли участь гравці національної збірної України — гірники Пятов, Матвієнко, Кривцов, Степаненко, Марлос (два голи, замінений на 76-й хвилині), Коваленко (жовта картка, замінений на 53-й хвилині), Мораес (два гольові паси, замінений на 76-й хвилині), Коноплянка (вийшов на заміну на 85-й хвилині) та динамівці Миколенко, Шабанов, Сидорчук, Буяльський (гол, замінений на 89-й хвилині), Шепелєв, Караваєв (вийшов на заміну на 76-й хвилині).

Фото fcdynamo.kiev.ua

У другій шістці сьогодні було зіграно один матч. «Ворскла» зі «Львовом» розійшлися миром — 1:1, причому гості врятувалися від поразки в компенсований час завдяки 11-метровому, який було призначено за гру рукою Пуцліна.

Поєдинок «Карпати» — «Маріуполь» не відбувся відповідно до рішення Дирекції УПЛ через позитивні результати тестування на COVID-19 в окремих гравців та представників персоналу львівського клубу. Інфіковані переведені на режим самоізоляції, симптоми захворювання відсутні. Рішення щодо подальшої долі матчу буде ухвалено пізніше.

«Шахтар» — «Динамо» — 3:1 (1:1)

Голи: Марлос (39, 67), Маркос Антоніо (74) — Буяльський (37).

«Ворскла» — «Львів» — 1:1 (1:0)

Голи: Кане (13) — Шина (90+4, з пенальті).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024