УАФ продовжує допомагати медикам у боротьбі з пандемією

Українська асоціація футболу й надалі реалізує ініціативу тісного партнерства з Головним військовим клінічним госпіталем. Зокрема, це організація транспортної логістики для лікарів госпіталю, які зараз несуть чергування та допомагають одужувати нашим пораненим захисникам.

Щоранку водії УАФ забирають лікарів із дому та допомагають їм дістатися роботи, а ввечері розвозять по домівках. Почесна місія, до якої долучилися й регіональні асоціації в різних областях України.

Фото Павла Кубанова

Ми дякуємо медикам за їхню самовіддачу та зусилля, спрямовані на подолання пандемії! А всім пацієнтам наших лікарів бажаємо якнайшвидшого одужання!

Нагадаємо, що починаючи із середини березня з ініціативи президента УАФ Андрія Павелка та за підтримки регіональних асоціацій, а також асоційованих членів УАФ реалізується програма допомоги медикам у боротьбі з COVID-19. Також представники футбольної спільноти організовують доставку продуктів харчування та речей першої необхідності ветеранам футболу в різних регіонах країни.

Фото Павла Кубанова

Раніше представники УАФ відвідали Головний військовий клінічний госпіталь та передали пораненим бійцям засоби індивідуального медичного захисту, посуд, продукти харчування, ласощі, подарунки, сувеніри, а також необхідні побутові речі для щоденного вжитку. Також медичному закладу було передано 500 експрес-тестів на COVID-19, а напередодні Великодня медики й поранені захисники нашої країни отримали паски й продуктові набори.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини