Великодні подарунки для медиків та поранених бійців Головного військового клінічного госпіталю

Українська асоціація футболу спільно з Асоціацією ветеранів футболу України, благодійною організацією «Час дій» та компанією «Олів лайн» провела передсвяткову акцію напередодні Великодня.

Представники організацій навідалися до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» та передали медикам і пораненим захисникам нашої країни паски й продуктові набори.

Фото Павла Кубанова

«Українські медики зараз перебувають в особливо складних умовах, тому підтримка для них надзвичайно важлива, і лікарі Головного військового клінічного госпіталю завжди можуть розраховувати на допомогу УАФ», — зазначив президент УАФ Андрій Павелко.

Боротьба з пандемією COVID-19 та умови карантину вимагають від медичних працівників максимальної концентрації сил та енергії. Тому лікарі часто працюють понаднормово й на межі своїх сил. УАФ спільно з партнерами завжди рада допомогти медикам, зокрема, персоналу Головного військового клінічного госпіталю, з яким протягом вже більш ніж шести років плідно співпрацює і в організації футбольних змагань, і в підтримці поранених воїнів.

Фото Павла Кубанова

Сьогодні представники УАФ, АВФУ та БО «Час дій» зробили все можливе, щоб медики та пацієнти госпіталю отримали необхідну підтримку, посміхнулися та відчули атмосферу прийдешніх Великодніх свят.

Щиро бажаємо нашим пораненим захисникам якнайшвидшого одужання, а їхнім рятівникам, медикам та всім лікарям України — витримки, міцного здоров’я та якнайшвидшої перемоги над пандемією!

Фото Павла Кубанова

Нагадаємо, що раніше УАФ передала пораненим бійцям засоби індивідуального медичного захисту, посуд, продукти харчування, ласощі, футбольне екіпірування, подарунки, сувеніри, а також необхідні побутові речі для щоденного вжитку. Також УАФ передала засоби індивідуального захисту, зокрема маски та рукавички, медикам госпіталю.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
22.09.2021 09:00

Журналісти й лікарі заради допомоги дітям з аутизмом та синдромом Дауна зіграли благодійний матч

Напередодні Суперкубку України-2021 на НТК ім. Віктора Баннікова відбу...

20.09.2021 09:00

Напередодні поєдинку за Суперкубок України відбудеться благодійний матч на підтримку дітей з аутизмом

21 вересня в Києві на НТК ім. Віктора Баннікова відбудеться благодійни...

14.09.2021 16:18

Андрій Павелко взяв участь у саміті УЄФА Grow в Молдові

Цими днями в Кишиневі проходить саміт УЄФА Grow, в якому беруть у...

06.09.2021 14:12

Офіційно. Щодо закінчення контракту тренерського штабу Андрія Шевченка

У зв’язку з появою різних трактувань у питанні щодо закінчення к...

Підписатися на новини