Наталія Зінченко: «Турнір в Іспанії був передусім надзвичайно інформативним»

Черговий етап підготовки до відбірних матчів Євро-2021 жіноча збірна України провела в Іспанії, де посіла третє місце на представницькому міжнародному турнірі Pinatar Cup.

— Я дуже задоволена поїздкою до Іспанії, де завдяки УАФ для нас були створені належні умови для тренувального процесу, а спаринги із сильними суперниками допомогли переконатися, чого ми насправді варті, — сказала головний тренер збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ.

— І все ж певною мірою здивувало, що серед учасників Pinatar Cup не було іспанок...

— Річ у тім, що організатор цих змагань — шотландська асоціація футболу, і саме вона визначала склад учасників. І я дуже задоволена, що ми опинилися серед запрошених.

— Збірна України була представлена бойовим складом?

— Так, хоча слід зважити на те, що в Україні сезон ще не відновився, і мої підопічні перебували не в бойовій формі.

— В Іспанії обійшлося без несподіванок: збірна України здолала опір футболісток Північної Ірландії (4:0), які в рейтингу перебувають нижче за неї, і поступилася шотландкам (0:3) та ісландкам (0:1), що випереджають її в табелі про ранги. Усе справді було по грі?

— Вважаю, що ми не заслуговували на поразку в матчі з ісландками, але на висоті була їхній воротар. Утім, на цьому етапі підготовки для нас важливо було збагатитися ігровою практикою, запозичити якісь домашні заготовки в іменитих опоненток. Зокрема, мене дуже приємно здивували шотландки. Раніше вони діяли прямолінійно, у силовій манері, а тут потішили комбінаційним стилем, умінням швидко переходити від оборони до атаки.

— Ви мали змогу задіяти всіх викликаних на збір гравців?

— Так, тепер я маю вичерпну інформацію, хто чого вартий. Зазначу, що двері до збірної ще відкриті, і найближчим часом у календарних матчах чемпіонату України я планую переглянути ще кількох потенційних гравців головної команди країни.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
25.02.2021 17:21

Наталія Зінченко: «Ось із ким геть не кортить зустрітися, так це з португалками»

Жіноча збірна України повернулася з Туреччини, де під час підготовки д...

14.02.2021 12:10

Наталія Зінченко: «У Туреччині цікавим обіцяє бути протистояння із Сербією. Це збірна нашого рівня»

Сьогодні, 14 лютого жіноча збірна України збереться в Києві й уже вран...

01.12.2020 22:55

Наталія Зінченко: «Велика подяка всім дівчатам, вони в нас героїні»

Головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувал...

Підписатися на новини