Жіноча збірна України завершила виступ на Pinatar Cup поразкою від Ісландії

У своєму останньому матчі на міжнародному турнірі в Іспанії підопічні Наталії Зінченко з мінімальним рахунком поступилися збірній Ісландії.

Сьогодні в Іспанії завершується міжнародний турнір Pinatar Cup, в якому вперше бере участь жіноча збірна України. У попередніх матчах синьо-жовті зазнали поразки від Шотландії та перемогли Північну Ірландію. Сьогодні ж українки програли Ісландії з рахунком 0:1 та посіли у змаганнях підсумкове третє місце.

Перший тайм проходив у рівній боротьбі, але збірна України пропустила необов'язковий гол після флангового прострілу. У другому таймі українські дівчата вели гру та на останніх хвилинах мали чудові шанси відзначитися. Найбільш небезпечним був удар Хіміч, але чудово діяв воротар суперниць.

Нагадаємо, що жіноча збірна України готується до вирішальних поєдинків кваліфікаційного турніру Євро-2021, найближчі з яких відбудуться в наступному місяці — проти Чорногорії на виїзді (10 квітня) та Греції на своєму полі (14 квітня в Запоріжжі).

Гол: Йонсдоттир (34).

Україна: Саніна (Самсон, 27), Кравець, Шматко, Басанська, Філенко (Андрухів, 46), Калініна (Китаєва, 40), Панцулая, Хіміч, Овдійчук (Тараканова, 64), Козлова (Куніна, 79), Апанащенко.

07.03.2020 23:47

У своєму другому матчі на Pinatar Cup жіноча збірна України розгромила команду Північної Ірландії

У другому турі міжнародного турніру в Іспанії підопічні Наталії З...

05.03.2020 00:44