У Будинку футболу відбулося засідання Комітету жіночого футболу УАФ

Напередодні засідання Виконкому УАФ у Будинку футболу відбулася робоча зустріч Комітету жіночого футболу.

У роботі зібрання взяли участь представники жіночих футбольних клубів вищої ліги. Їх було запрошено на засідання з метою всебічного розгляду питань, що стосуються організації роботи з розробки регламенту та календаря змагань на наступний сезон.

Фото Павла Кубанова

На засіданні було прийнято низку важливих рішень, а саме: визначені місця проведення попереднього та фінального етапів чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 сезону 2020 року та Всеукраїнського фестивалю серед дівочих команд WU-11, а також затверджено місце проведення домашніх відбірних матчів чемпіонату Європи-2021 національною жіночою збірною України з командами Греції та Ірландії, які відбудуться на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі відповідно 14 квітня та 5 червня.

Також Комітет жіночого футболу УАФ, розглянувши подання керівництва жіночих футбольних клубів «Маріупольчанка» (Маріуполь) та «ДЮСШ № 3», затвердив зміну назв цих клубів відповідно на ЖФК «Маріуполь» (м. Маріуполь) та ЖФК «Прикарпаття-ДЮСШ № 3» (м. Івано-Франківськ).

Фото Павла Кубанова

Представники жіночих футбольних клубів, що брали участь у засіданні комітету, виступили з ініціативою про створення робочої групи з розробки регламенту та календаря чемпіонату України серед команд вищої ліги сезону-2020/2021. Після обговорення комітет прийняв рішення підтримати цю пропозицію та звернутися до керівництва національної асоціації з проханням створити робочу групу, до складу якої включити представників комітету і жіночих футбольних клубів вищої ліги.

Фото Павла Кубанова

Ураховуючи рішення УЄФА щодо ліцензування жіночих футбольних клубів, які претендують на участь у Лізі чемпіонів УЄФА сезону-2020/2021, комітет розглянув питання щодо проходження вітчизняними клубами-претендентами процедури ліцензування на наступний сезон.

Наостанок Комітет жіночого футболу УАФ розглянув та схвалив проект основних напрямків стратегічного плану розвитку жіночого футболу в Україні на 2020—2024 роки, який у підсумку було затверджено Виконавчим комітетом УАФ.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
23.10.2021 10:00

УАФ співпрацюватиме з Національним університетом оборони України ім. І. Черняховського

Українська асоціація футболу та Національний університет оборони Украї...

22.10.2021 10:01

Нова версія тимчасового медичного протоколу для організації та проведення футбольних матчів в Україні

Вийшла нова версія тимчасового медичного протоколу для організації та...

21.10.2021 10:07

Відбувся тренінг для фахівців із роботи з уболівальниками з інвалідністю

Цього тижня Українською асоціацією футболу спільно із Центром доступу...

18.10.2021 11:20

Представники УАФ стали учасниками семінару УЄФА з тренерського навчання Share

В іспанському Мадриді стартував семінар УЄФА з тренерського навчання S...

Підписатися на новини