Юрій Ярошенко: «Ми не знайшли протидії стандартам у виконанні «Маріуполя»

Незважаючи на поразку у чвертьфінальному кубковому поєдинку від «Маріуполя» (2:4), головний тренер «Альянсу» Юрій Ярошенко не виглядав пригніченим.

— Знаєте, цінність матчів із вищими за рангом командами передусім у тому, що ти одержуєш вичерпну інформацію про свої вразливі місця, — сказав керманич «Альянсу» в коментарі офіційному сайту УАФ. — От і в цьому протистоянні ми частіше володіли м’ячем, подали більше кутових, створили принаймні не менше гольових моментів, але не знайшли протидії стандартам у виконанні гостей. І не можна сказати, що мої підопічні не володіли інформацією про те, як діють суперники в таких епізодах, проте клас маріупольців у ключові моменти виявився вищим. Отже, є ще над чим працювати…

На жаль, у поєдинку з азовцями я не міг розраховувати на провідних виконавців — В’ячеслава Піднебенного й Олександра Лебеденка, які травмовані. Із нетерпінням чекаю на їхнє повернення, бо вже невдовзі розпочинається весняна частина чемпіонату другої ліги, де в нас амбітні плани. Переконаний, що стане «Альянсу» у пригоді й досвід, яким ми збагатилися в кубковому турнірі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини