Кубок України. «Маріуполь» забив чотири м'ячі у ворота «Альянсу» й пробився до наступного раунду

«Маріуполь» у важкій боротьбі здолав «Альянс» із Липової Долини і став другим після «Минаю» півфіналістом Кубку України.

В 1/4 фіналу Кубку України підопічні Олександра Бабича зустрічалися з клубом другої ліги національної першості — «Альянсом» із Липової Долини. Матч проходив у Сумах, на стадіоні «Ювілейний».

Початок зустрічі вийшов багатообіцяючим. Команди вже на перших хвилинах обмінялися гострими моментами, і чекати голу глядачам довелося не так довго. Відкрили рахунок номінальні господарі. На 24-й хвилині Ян Осадчий чудовим ударом спрямував м'яч у дев'ятку воріт Гальчука. Однак маріупольці не знітилися й уже невдовзі вели — 2:1. Голами відзначилися Андрій Кулаков та Сергій Яворський.

І все ж на перерву колективи пішли за нічийного рахунку. Ще один шедевр «у роздягальню» створив Костянтин Ярошенко — 2:2.

Не встиг розпочатися другий тайм, як підопічні Олександра Бабича знову вийшли вперед. Валерій Рогозинський після штрафного суперника з правого флангу зрізав м'яч у власні ворота. А крапку в поєдинку поставив влучний удар Назарія Муравського. Усі спроби «Альянсу» відігратися були марними.

4:2 — «Маріуполь» вийшов до півфіналу Кубку України.

Кубок України. 1/4 фіналу

«Альянс» (Липова Долина) — «Маріуполь» — 2:4 (2:2)

Голи: Осадчий (24), Ярошенко (45+1) — Кулаков (29), Яворський (35), Рогозинський (47, автогол), Муравський (65).

«Альянс»: Важинський, Медведєв, Пікуль (к), Рогозинський, Осадчий, Лучик, С. Шарай (Приходько, 70), Ярошенко, Сидоренко (Агапов, 60), В. Шарай, Загинайлов (Шпирьонок, 89). Запасні: Єфанов, Меженський, Шевченко, Гаврась. Тренер: Юрій Ярошенко.

«Маріуполь»: Гальчук, Полегенько, Яворський (к), Тищенко, Муравський, Чех, Ігнатенко (Федорчук, 46), Корнієнко, Мишньов (Путря, 78), Фомін (Топалов, 72), Кулаков. Запасні: Поспєлов, Сагуткін, Кирюханцев, Біблик. Тренер: Олександр Бабич.

Суми. Стадіон «Ювілейний». 6 500 глядачів. Арбітр — Пасхал І. Ю. (Херсон), асистенти арбітра — Марулін С. Ю. (Херсонська обл.), Чертоляс М. В. (Херсон), четвертий арбітр — Кривушкін Д. В. (Харків), спостерігач арбітражу — Покідько І. Р. (Полтава). Делегат УАФ — Мармач Ю. О. (Полтава).

Попереджені: Медведєв (6), Пікуль (34), В. Шарай (65), Приходько (81) — Ігнатенко (32), Мишньов (33), Федорчук (56), Тищенко (84).

Вилучений: Федорчук (85, друге попередження).

Кубок України-2019/2020. 1/4 фіналу: офіційні дані

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу