Андрій Шевченко: «Я задоволений побаченим на зборах у Туреччині, наші хлопці перебувають у гарному настрої»

У перших числах лютого головний тренер збірної України Андрій Шевченко перебував у Туреччині, де під час тренувальних зборів київського «Динамо» й донецького «Шахтаря» відвідав табори цих клубів.

Про підсумки робочої поїздки Андрій Шевченко розповів офіційному сайту УАФ.

— Ми відвідали тренувальні табори українських клубів у Туреччині, — сказав головний тренер синьо-жовтих. — Побували в «Динамо» й «Шахтаря». Команди вже отримують навантаження, триває підготовка до старту другої частини сезону. Ми добре поспілкувалися з хлопцями, з тренерами команд. Оцінили стан, в якому перебувають футболісти.

Це була планова поїздка, зі мною були Андреа Мальдера та Андреа Аззалін — тренер із фізпідготовки, який приєднається до штабу цього року. До речі, він уже був присутнім на останньому зборі команди перед матчами з Естонією та Сербією. У той же час продовжить свою роботу в збірній Іван Баштовий.

Фото Павла Кубанова

Наш штаб отримав важливі дані щодо готовності окремих виконавців. Загалом я задоволений побаченим у Туреччині, наші хлопці перебувають у гарному настрої.

Фото shakhtar.com

Нагадаємо, що на кінець березня заплановано найближчий збір національної команди, під час якого відбудуться виїзні товариські матчі зі збірними Франції (27-го числа) та Польщі (31-го). А вже безпосередньо перед Євро-2020 синьо-жовті проведуть ще три домашні спаринги — із Кіпром (26 травня), Північною Ірландією (2 червня) та Ізраїлем (7 червня).

Євро-2020 розпочнеться для збірної України 14 червня, коли команда Андрія Шевченка в Амстердамі зустрінеться з командою Нідерландів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини