Сергій Нагорняк: «Сподіваюсь, наші футболісти захочуть взяти реванш у Бельгії»

Свій перший рік самостійної роботи біля керма наймолодшої ​​збірної України U-16 (футболісти не старші 2004 року народження) завершує Сергій Нагорняк, який поділився своїми враженнями від цього процесу.

— Сергію Миколайовичу, рік, що завершується, запишете в актив собі й команді?

— Чому ні? Навіть у товариських матчах хлопці показали хороший результат, хоча на перше місце ми це не ставимо. Наш тренерський штаб завдяки організованим УАФ ефективним зборам переглянув багато кандидатів до збірної. У наступному році селекція не припиниться, правда, вона вже буде не такою масштабною, якщо не виникне проблем із запрошенням футболістів. Кістяк команди потроху вимальовується.

— Ви згадали результати. У дев'яти поєдинках ваші підопічні сім разів виграли, одного разу зіграли внічию й одного разу поступилися. Це додало впевненості юним гравцям?

— Упевненість приходить із результатом. Перемога завжди приємна, але зараз ми робимо акцент на самій грі. І видно, що хлопці хочуть розуміти наші вимоги, за що я їм вдячний.

— Найбільш корисними були спаринги зі збірною Бельгії?

— Так. Суперник показав, над якими помилками нам слід працювати. Хлопцям потрібно розуміти, що в таких матчах концентрація має бути весь ігровий час. Цікаво, що в першому поєдинку з бельгійцями, в якому була зафіксована нічия, ми виглядали гірше опонента, а в наступному, програному матчі перевершували його. Загалом я прихильник того, щоб якомога частіше грати з топовими командами. У чемпіонаті такої школи футболіст не отримає.

— Збірна Бельгії буде одним із ваших конкурентів у кваліфікаційному раунді чемпіонату Євро-2021 (U-17). У групі з командами Грузії та Литви саме бельгійці будуть фаворитами?

— Так. Це сильна збірна. Але я сподіваюся, що наші футболісти захочуть взяти реванш. Збірна Грузії буде господарем змагань. Цей факт обов'язково додасть їй мотивації. У поточному році ми, до речі, зустрічалися і з цим супротивником, двічі обігравши його. Так от, у другій грі грузини дуже добре себе проявили. Перемога збірної України була непростою. А про Литву мені поки що складно щось сказати, оскільки ретельно балтійців ми ще не вивчали.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини