U-16: у другому спарингу юнацька збірна України поступилася бельгійцям

Долю зустрічі було вирішено в першому таймі, коли господарі забили у ворота синьо-жовтих два м'ячі.

Сьогодні у Ватерлоо юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2004 року народження) провела другий товариський матч із бельгійськими однолітками.

На жаль, у цьому поєдинку успіх святкували бельгійці, яким ще в першому таймі вдалося забити два м'ячі. Після перерви всі спроби команди Сергія Нагорняка відігратися не досягли успіху — 0:2.

Товариський матч

Бельгія (U-16)Україна (U-16) — 2:0 (2:0)

Голи: (4), (17).

Україна (U-16): Герета, Чуйко, Булеза (Слюбик, 49), Єременко, Пушкарьов (Бенедюк, 41), Глущенко, Борисенко (Удод, 41), Царенко (Лосенко, 60), Ярмолюк (Русяк, 60), Ківінда, Почапський.

12.12.2022 16:00

Сергій Нагорняк: «Нам дістався найсильніший суперник із другого кошика»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк прокомен...

26.11.2022 14:00

Сергій Нагорняк: «У тих умовах, в яких ми опинилися, хлопці проявили себе у Швеції з найкращого боку»

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк підбив п...

15.11.2022 16:00

Сергій Нагорняк: «Незважаючи на всі обставини, наша мета — перше місце у своєму квартеті»

У кваліфікаційному раунді Євро-2023 (U-19) юнацька збірна України (фут...

09.12.2021 13:01

Сергій Нагорняк: «На папері Україна та Швеція — фаворити квартету»

Головний тренер юнацької збірної України U-18 (футболісти не старші 20...