Прем’єр-ліга. Марлос відзначив голом своє повернення на поле та допоміг «Шахтарю» обіграти «Олімпік»

Напередодні вирішального поєдинку Ліги чемпіонів з «Аталантою» гірники здобули чергову перемогу в матчі чемпіонату України.

У минулому турі гірники втратили очки, що з ними в Прем’єр-лізі трапляється нечасто. Але повторити досягнення «Маріуполя» «Олімпіку» не вдалося. Микола Матвієнко відкрив рахунок в дебюті після розіграшу кутового, забивши свій перший гол у поточному турнірі. У подальшому «Шахтар» створив чимало нагод, щоб збільшити перевагу, але це вдалося йому лише під завісу зустрічі. З передачі Мораеса відзначився Марлос, який відновився після травми та проводив перший матч із 27 жовтня. А в компенсований час рахунок став 3:0 після удару Ісмаїлі.

У складі «Шахтаря» в матчі взяли участь футболісти збірної України: Пятов, Кривцов, Матвієнко (гол), Степаненко, Коваленко (замінений на 82-й хвилині), Мораес (гольовий пас), Марлос (вийшов на заміну на 68-й хвилині, гол).

17 тур

06.12.2019

«Шахтар» — «Олімпік» — 3:0 (1:0)

Гол: Матвієнко (4), Марлос (77), Ісмаїлі (90+1).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024