Усе про процедуру подання заявок на придбання квитків на матчі Євро-2020

Як і повідомлялося раніше, квиткова квота УАФ як асоціації, чия команда візьме участь у фінальному турнірі Євро-2020, буде реалізовуватися через офіційний сайт УЄФА — euro2020.com/tickets.

Згідно з рекомендаціями УЄФА, першочергове право придбання квитків на матчі Євро-2020 за участю національної збірної надається офіційному фан-клубу. В Україні таким є фан-рух «Вірні збірній».

Для того, щоб скористатися правом, наданим УЄФА учасникам фан-клубу національної збірної, уже зареєстровані учасники фан-руху «Вірні збірній»/клубу вболівальників отримають спеціальне повідомлення на електронну адресу з посиланням для реєстрації в лотереї. Просимо нікому не надавати це посилання та інформацію, наведену в листі, тому що посилання може бути використане лише один раз для реєстрації тільки учасника фан-руху «Вірні збірній»/клубу вболівальників. Ваша заявка візьме участь у лотереї, яка відбудеться вже 4 грудня поточного року.

Якщо ви не є учасником фан-руху «Вірні збірній», але бажаєте до нього приєднатися, щоб збільшити свої шанси на отримання права купити квитки на Євро-2020, ви можете пройти реєстрацію на сайті ffu.ua до 3 грудня. Після успішної реєстрації ваша заявка візьме участь в іншій лотереї, яка відбудеться 16 грудня.

Звертаємо увагу, що на відміну від інших країн, де члени фан-клубу мають право придбати лише один квиток, українські вболівальники — учасники фан-руху «Вірні збірній» можуть придбати два квитки на кожен матч групового етапу за участю збірної України. Це стосується також матчів плей-офф у разі подолання збірною України групового етапу. Більше інформації про такі «умовні квитки» — на сайті uefa.com.

Якщо ви не бажаєте бути учасником фан-руху «Вірні збірній», ви не отримаєте шансу взяти участь у лотереї, але можете подати заявку на загальних умовах на придбання не більш ніж чотирьох квитків на кожен матч збірної на сайті euro2020.com, зареєструвавши себе як уболівальника збірної України. 

Правила придбання квитків для учасників фан-руху «Вірні збірній», якщо ви отримали спеціальний код доступу після проведення лотереї 4 грудня 2019 року. Після цього вам потрібно:

 • Зареєструватися на сайті UEFA.com (https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/#/ukraine).
 • Під час реєстрації ввести спеціальний код доступу, який був відправлений вам після проведення лотереї 4 грудня.
 • Обрати матчі та категорії квитків та оплатити (не більше двох квитків на кожен матч збірної).
 • Квитки будуть відправлені не раніше травня 2020 року.

Правила придбання квитків для нових учасників фан-руху «Вірні збірній», які зареєструвалися на сайті ffu.ua у період із 28 листопада по 3 грудня. У разі перемоги в лотереї, яка пройде 16 грудня 2019 року, ви отримаєте спеціальний код доступу. Після цього вам потрібно:

 • Зареєструватися на сайті UEFA.com (https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/#/ukraine).
 • Під час реєстрації ввести спеціальний код доступу, який був відправлений вам після проведення лотереї 16 грудня.
 • Обрати матчі та категорії квитків та оплатити їх (не більше двох квитків на кожен матч збірної).
 • Квитки будуть відправлені вам не раніше травня 2020 року.

Правила придбання квитків для тих уболівальників, хто не хоче бути учасником фан-руху «Вірні збірній»:

 • Зареєструватися на сайті uefa.com (https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/ticketing/#/ukraine).
 • У період із 14.00 СЕТ 4 грудня по 14.00 СЕТ 18 грудня подати заявку на придбання квитків на матчі збірної та обрати категорію квитків (не більше чотирьох квитків на кожен матч збірної).
 • У січні 2020 року після проведення лотереї вам буде відправлено лист на електрону пошту з інформацією, успішна ваша заявка чи ні. Якщо відповідь позитивна, вам потрібно буде ввести дані вашої кредитної картки та оплатити квитки протягом певного періоду.
 • Квитки будуть надіслані вам у травні 2020 року. 

Більше інформації — у розділі «Часті запитання» за посиланням.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини