Квитки на Євро-2020: інформація для вболівальників

Із 12 червня до 12 липня 2020 року у 12-х містах Європи буде проходити Євро-2020. Збірна України кваліфікувалася на континентальну першість, і це означає, що в наших уболівальників буде можливість отримати квитки на матчі синьо-жовтих відповідно до встановленої квоти для команд-учасниць турніру.

Етапи й усі деталі продажу квитків

Загалом продаж квитків складається з трьох етапів. У рамках першої фази реалізації, яка вже закінчилася, було продано 1,5 млн перепусток для нейтральних уболівальників.

Із 4-го по 18 грудня поточного року відбуватиметься подача заявок на квитки для вболівальників команд-учасниць чемпіонату Європи.

Фінальний етап продажу квитків відбудеться у квітні 2020 року, коли визначаться команди, що вийшли на Євро через плей-офф Ліги націй.

Як купити квитки

Треба бути зареєстрованим на квитковому порталі УЄФА. Усі квитки будуть продаватися виключно на сайті euro2020.com/tickets.

Як купити квитки на матчі збірної України

Процедура купівлі квитків на матчі нашої збірної проходитиме в два етапи (або двома різними шляхами).

  • Пріоритетне право матиме певна кількість уболівальників, які входять або ввійдуть до офіційного фан-руху «Вірні збірній» та будуть обрані шляхом жеребкування. Детальну інструкцію буде надано пізніше.
  • Уболівальники, які не входять до фан-руху «Вірні збірній», матимуть можливість узяти участь у лотереї за право на придбання квитків на сайті УЄФА.
  • Будь-який уболівальник, який бажає придбати квитки на матчі збірної у фінальній частині Євро-2020, має бути зареєстрований на сайті УЄФА.
НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини