Наталія Зінченко: «Важливо, що болісний процес зміни поколінь у жіночій збірній України вже позаду…»

Тижневим збором у Туреччині й контрольним матчем із господарками, що відбувся 11 листопада, синьо-жовті завершили сезон.

— Я не задоволена виступом своїх підопічних у кваліфікації Євро-2021, — сказала головний тренер збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — Ми посідаємо останнє місце у своїй групі, хоча шанси пробитися до наступного раунду ще залишаються. Тішить передусім те, що болісний процес зміни поколінь уже позаду. Я зі своїм штабом визначилася з тими молодими футболістками, на яких можна розраховувати найближчими роками, сподіваюся, що й досвідчені гравці доведуть, що є ще порох у порохівницях…

Розгромна перемога (4:0) над туркенями в Ізмірі стала для вас несподіванкою?

— Ні, адже наша збірна вище господарок у рейтингу. До того ж турецькі футболістки за кілька днів до спарингу з нами зазнали нищівної поразки від нідерландок у кваліфікації Євро-2021 і були не тільки втомлені, але й пригнічені. Та, зрештою, це їхні проблеми, для мене важливо було переглянути в бойових умовах кількох молодих гравців. Тому вважаю, що цей збір і контрольний матч були дуже корисні.

— Коли ваші підопічні зберуться знову?

— На початку березня наступного року. Планується, що ми відразу ж вирушимо до Іспанії для участі в міжнародному турнірі. Поки що в мене на олівці 34 футболістки, з яких треба вибрати 22-х найвправніших, що захищатимуть честь України на Піренеях. І в підготовці слід врахувати кожну дрібницю, адже вже в червні на нас чекають офіційні поєдинки не тільки з ірландками, а й з гречанками, які, до речі, нещодавно неабияк здивували, зігравши внічию з британками.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини