Жіноча збірна України в товариському матчі розгромила команду Туреччини

Тижневий НТЗ у Туреччині синьо-жовті завершили запланованим спарингом із національною командою господарок.

Протягом матчу підопічні Наталії Зінченко мали значну перевагу та втілили її в чотири забиті м’ячі. На 9-й хвилині Дар’я Апанащенко асистувала Тамілі Хімич, а на 15-й відзначилася й сама. Згодом результативним став удар здалеку Натії Панцулаї, а у другому таймі Дар’я Кравець після подачі від Ольги Басанської з кутового встановила остаточний рахунок.

Фото womensfootball.com.ua

Товариський матч національних жіночих збірних

Туреччина — Україна — 0:4 (0:3)

Голи: Хімич (9), Апанащенко (15), Панцулая (36), Кравець (72).

Україна: Самсон, Панцулая, Кравець, Шматко (Ковтун, 77), Басанська (Корсун, 74), Калініна, Петрик (Китаєва, 77), Козлова (Куніна, 46), Хімич, Овдійчук (Шевчук, 46), Апанащенко (Тараканова, 74).

11 листопада. Ізмір. Стадіон «Менемен».

05.04.2024 12:53

Євро-2025 серед жіночих команд. Офіційна програма матчу Україна — Косово

Офіційну програму до відбірного матчу Євро-2025 серед жіночих команд У...

01.12.2023 10:00

Жіноча Ліга націй-2023/2024. Сьогодні збірна України зіграє з командою Польщі (наживо — із 19:00 на YouTube-каналі УАФ)

Сьогодні, 1 грудня жіноча збірна України проведе поєдинок 5-го туру гр...

31.07.2023 16:20

Євро-2025 серед жіночих команд. Формат відбірного турніру: як Україні потрапити до Швейцарії

22 вересня національна жіноча збірна України візьме старт у наступному...

06.04.2023 13:00

У Польщі триває підготовка національної жіночої збірної України до контрольного матчу з Естонією

Національна жіноча збірна України продовжує перший для себе цього року...