Друга ліга. Рекорд у Чернівцях та сюрприз від «Енергії»

У звітному турі не обійшлося без несподіванок, які негативно позначилися на чільних позиціях «Вересу» та «Кристала».

А поєдинок у Чернівцях, де було забито аж дев’ять м’ячів, узагалі став найрезультативнішим у поточному друголіговому чемпіонаті. Незважаючи на пропущений у середині першого тайму гол, цього разу буковинці в зустрічі з рівненськими візаві були налаштовані серйозно і ще до перерви вийшли вперед. Надалі розвиток подій на футбольному полі нагадував катання на гойдалках. Та все ж за потужної підтримки чималої глядацької аудиторії останнє слово залишилося за підопічними Степана Маковійчука. Капітан «Буковини» Тарас Сивка снайперським пострілом зняв павутиння з верхнього кута воріт гостей і приніс своїй команді ефектну супервольову перемогу — 5:4.

Якусь мить тому капітан «Буковини» Тарас Сивка забив переможний м’яч у ворота «Вересу». Фото fcbukovyna.com

А у групі «Б» продовжує розчаровувати нещодавній лідер — «Кристал». Приймаючи в дербі Херсонщини сусідів із Нової Каховки, господарі неприємно здивували великою кількістю помилок в обороні і збитим прицілом у нападників. Футболісти «Енергії» максимально скористалися кадровими проблемами херсонців і в другому таймі завдяки влучним ударам Артема Бафталовського й Микити Комісара записали до свого активу важливу звитягу. Якщо вже найближчим часом футболісти «Кристала» не згуртуються, то про підвищення в класі можна буде забути.

Ну а центральний матч туру відбувся у Кривому Розі, де «Гірник» приймав зухвалого дебютанта — «Альянс», який продовжує успішно виступати відразу на двох фронтах. Гостей не вибив із колії навіть пропущений у дебюті гол у виконанні Ігоря Буки й нереалізований пенальті. Узявши на озброєння короткі й середні передачі, вони вперто шукали найкоротший шлях до воріт господарів і досягли свого після ударів Сергія Загинайлова та Станіслава Шарая. 1:2.

Футболісти «Альянсу» здобули вольову звитягу у Кривому Розі й продовжують очолювати турнірну таблицю у групі «Б». Фото fcgornyak.dp.ua

«Якби ми були завжди такі налаштовані, як у звітному матчі, то, переконаний, претендували б на перемогу в турнірі, — сказав після фінального свистка головний тренер «Гірника» Геннадій Приходько. — Мені імпонує стиль гри «Альянсу», який робить ставку на атакувальний футбол. Ми також продемонстрували непоганий рівень підготовки, але в деяких епізодах бракувало завершення. Це й вплинуло на підсумковий результат».

«На жаль, одразу п’ять наших провідних гравців травмовані, і довелося добре помізкувати, кому ж довірити місце в стартовому складі, — зазначив керманич «Альянсу» Юрій Ярошенко. — Матч складався для нас дуже непросто, господарі чинили впертий опір, тому перемога, здобута у Кривому Розі, запам’ятається надовго».