Василь Кобін: «Приємно усвідомлювати, що ти твориш історію»

Якщо в попередньому розіграші Кубка України футболістам «Миная» пробитися до чвертьфіналу перешкодив гранд — «Динамо», то в поточному сезоні закарпатці доволі впевнено подолали рубіж 1/8-ї, взявши гору над «Львовом».

— Якщо відверто, не очікував, що команда елітного дивізіону буде грати з дебютантом першої ліги другим номером, озираючись на тили, — сказав керманич «Миная» Василь Кобін, коментуючи для офіційного сайту УАФ підсумки кубкового протистояння з «містянами». — Оскільки у складі гостей не бракувало не тільки моторних гравців, а й тих, що можуть віддати розрізний пас, то в кількох моментах нам було нелегко зберегти свої ворота недоторканими.

Звичайно, «Минаю» стало в пригоді те, що на початку другого тайму львів'яни залишилися в меншості. З’явилося більше можливостей, аби подовгу контролювати м’яч і ефективно розігрувати зайвого, до того ж спрацювали домашні заготовки під час розіграшу стандартних положень. Вважаю, що ми перемогли «Львів» заслужено, і, зізнаюся, дуже приємно усвідомлювати, що ти твориш історію, адже раніше «Минай» так надовго на кубковій дистанції не затримувався. Хотілося б тільки побажати, аби таких поєдинків, як цей, було якомога більше. Бо саме перемоги в подібних протистояннях допомагають швидше прогресувати.

Кого б я хотів побачити суперником «Миная» у чвертьфіналі Кубку України? Немає значення, бо на цій стадії слабких візаві вже не буває. Єдине побажання — аби ми грали на своєму полі.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини