«Динамо» U-19 упевнено пройшло до наступного раунду Юнацької ліги УЄФА

У матчі-відповіді першого раунду Юнацької ліги УЄФА футболісти київського «Динамо» зіграли внічию з північномакедонською «Шкендією», чого вистачило для проходу до наступної стадії.

Після домашньої перемоги з рахунком 8:0 біло-сині дозволили собі дещо розслабитися. Пропустивши в середині першого тайму, на 52-й хвилині динамівці зрівняли рахунок завдяки автоголу кіпера «Шкендії».

На 90-й хвилині Волошин вивів гостей уперед, однак господарі встигли відігратися — також завдяки 11-метровому. Нещерет відбив удар Реджепі з позначки, однак Спахіу встиг на добивання. У підсумку — бойова нічия. 2:2.

На другому етапі на киян 6-го та 27 листопада чекатимуть поєдинки з грецьким ПАОКом, причому першу гру вони також проводитимуть на своєму полі.