Ліга чемпіонів. Дебютний м'яч Маліновського, ушкодження Зінченка та жорсткий екзамен від «ПСЖ» для Соболя

У перший день третього туру групового раунду Ліги чемпіонів, окрім футболістів збірної України, які зіграли у складі «Шахтаря» проти «Динамо» З, на поле виходили ще двоє підопічних Андрія Шевченка.

Едуард Соболь провів 80 хвилин у домашньому поєдинку свого «Брюгге» проти «Парі Сен-Жермен». Утім, наш захисник не допоміг господарям уберегтися від болючої поразки з рахунком 0:5.

Варто зауважити, що в цьому сезоні Соболь уже зіграв за «Брюгге» 14 матчів.

Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі «Аталанти» на виїзну зустріч проти «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка, що пропускав поєдинок через травму коліна.

Українець у складі гостей відіграв увесь матч та відзначився дебютним забитим м'ячем за італійський клуб (з пенальті), якого, правда, не вистачило його команді для порятунку від розгрому. Англійці перемогли з рахунком 5:1.

Додамо, що в цьому сезоні Руслан провів у складі бергамців 10 поєдинків і забив один м'яч.

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...

15.03.2024 13:19

Ліга чемпіонів. Визначилися суперники «Арсеналу» Зінченка та «Реалу» Луніна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпі...

19.01.2024 16:00