Ліга чемпіонів. «Шахтар» розписав результативну нічию із загребським «Динамо» в Харкові

Виходячи з турнірного становища, саме хорватський клуб видавався головним конкурентом гірників у боротьбі за путівку до плей-офф, тому результат поєдинку набував надзвичайного значення.

Напередодні гри були деякі побоювання щодо стану одного з ключових виконавців «Шахтаря» Ісмаїлі, однак лівий захисник команди Луїша Каштру вийшов у стартовому складі. Із самого початку обидві команди, які зазвичай залюбки багато атакують, змагалися за ініціативу. У першій половині першого тайму більш небезпечно попереду виглядали господарі, у складі яких гру на себе сміливо брав Коноплянка. Євгену й вдалося забити перший м’яч, увірвавшись по центру до штрафного та отримавши вивірений пас на хід від Марлоса.

Але в хорватів теж багато чого виходило попереду, і їм не знадобилося багато часу, аби вирівняти становище. Ольмо, за яким не встежили Кривцов із Матвієнком, вдало відгукнувся на флангову передачу Оршича. У кінцівці ж першої 45-хвилинки гірники взагалі припустилися кількох незрозумілих втрат м’яча в середині поля, які ледь не призвели до нових неприємностей.

На 50-й хвилині Оршич завершив прохід зі своєї половини поля ударом у стійку, а після повторного пострілу від Ольмо м’яч із-під поперечини витягнув Пятов. Невпевненість, яка проявлялася в діях донеччан у другому таймі, вилилася у фол Пятова проти Гаврановича, який не пройшов повз увагу арбітра. Оршич із 11-метрового не схибив. 1:2. Відчувши, що команда підсіла, Луїш Каштру провів подвійну заміну, яка й спрацювала. Додо, який увійшов у гру замість Болбата, зрівняв рахунок після пасу з глибини від Алана Патріка.

У складі гірників у матчі взяли участь футболісти, які були викликані на жовтневий збір національної команди України: Пятов (жовта картка), Болбат (жовта картка, замінений на 66-й хвилині), Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Марлос (гольовий пас, замінений на 84-й хвилині), Коноплянка (гол, замінений на 66-й хвилині), Мораес, Коваленко (вийшов на заміну на 84-й хвилині).

Наступний матч Ліги чемпіонів, на виїзді проти загребського «Динамо», гірники проведуть 6 листопада.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 3 тур

Група C

«Шахтар» (Україна) — «Динамо» З (Хорватія) — 2:2 (1:1)

Голи: Коноплянка (16), Додо (75) — Ольмо (25), Оршич (60, з пенальті).

«Шахтар»: Пятов, Болбат (Додо, 66), Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік, Марлос (Коваленко, 84), Тайсон (к), Коноплянка (Соломон, 66), Мораес.

Запасні: Шевченко, Хочолава, Маркос Антоніо, Соломон, Дентиньо.

Тренер: Луїш Каштру.

«Динамо» З: Лівакович, Стоянович, Теофіль-Катрен, Ділавер, Перич, Леовац, Ольмо, Адемі (к) (Гояк, 68), Моро, Оршич (Іванушец, 90), Гавранович (Петкович, 62).

Запасні: Загорац, Хайрович, Шитум, Кендзьор.

Тренер: Ненад Бєліца.

Арбітр: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія).

Попереджені: Алан Патрік (40), Пятов (58), Болбат (59) — Стоянович (7), Перич (23), Ділавер (63), Адемі (64).

10.04.2024 14:01

Донецький «Шахтар» має шанс розпочати Лігу чемпіонів-2024/2025 із групового етапу: роз'яснення УЄФА

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) виступив із роз'ясненням...

15.03.2024 13:19

Ліга чемпіонів. Визначилися суперники «Арсеналу» Зінченка та «Реалу» Луніна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги чемпі...

19.01.2024 16:00