У Калинівці Київської області відбулися матчі обласного дівочого чемпіонату за програмою УЄФА GROW

Вісім команд з Ірпеня, Красилівки Броварського району, Обухова та Славутича, сформованих із 15-річних і на чотири роки молодших дівчат, узяли участь у стартовому раунді прем’єрного чемпіонату Київщини.

Змагання проходили в Калинівці на двох трав’яних міні-майданчиках, облаштованих на стадіоні «Асканія-Арена», під керівництвом регіонального менеджера проекту УЄФА GROW в Київській області Кирила Хіміченка. 

Найуспішніше виступили дівочі команди Славутича, з якими плідно працюють тренери Володимир Панченко та Вікторія Мекшун: 11-річні футболістки виграли всі матчі із загальним рахунком 23:0, а у протистоянні 15-річних майбутні переможниці програвали дівчатам з Ірпеня у вирішальному матчі — 0:3 після першого тайму, але, проявивши неабиякий характер і силу волі, буквально вирвали вікторію з рахунком 4:3.

Фото koff.org.ua

Учасників обласного чемпіонату підготували тренери Григорій Москаленко та Катерина Єгорченко з Красилівки, Володимир Заєв з Обухова, а також Аліна Горобець і Аліна Скрипленко з Ірпеня. Вони також нагороджені подяками Української асоціації футболу. Сертифікати учасників яскравого дійства від проекту УЄФА GROW отримали всі футболістки. Також кожній із 68-ми учасниць обласного чемпіонату дісталися комплект ігрової форми та манішки від Київської обласної федерації футболу.

Нагадаємо, що раніше перший етап дебютного чемпіонату Київщини серед дівчат WU-17 та WU-13 пройшов в Обухові.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини