В Обухові пройшов перший етап дебютного чемпіонату Київщини серед дівчат

На полях Центрального спорткомплексу ім. Володимира Мельника в Обухові у категоріях WU-17 та WU-13 змагалися по чотири дівочі команди.

Учасниці змагань отримали комплекти ігрової форми та відповідні сертифікати, а наставники команд — спеціальні подяки від Української асоціації футболу. Вручали подарунки та відзнаки національний менеджер проекту УЄФА GROW в Україні Оксана Лесик, виконавчий директор Київської обласної федерації футболу Василь Наливайко та зірковий гість свята — легендарний футболіст Віктор Леоненко.

Фото koff.org.ua

А на майданчиках під керівництвом регіональних менеджерів проекту GROW Кирила Хіміченка та Володимира Маслова відбулися перші в історії Київщини офіційні змагання дівочих команд. Обласний чемпіонат за програмою GROW має в основі фестивальний метод — ігри почергово проходитимуть на майданчиках усіх учасників.

Cеред 17-річних перемогу на етапі здобули вихованки тренера Володимира Панченка зі Славутича, друге місце — у команди з Красилівки Броварського району, третє — у «Гончарів» із Дибинців, а четверте — в учениць рокитнянської ЗОШ №3.

Серед 13-річних першими на проміжний фініш прийшли дівчата з Красилівки — за кращою різницею м’ячів, адже з командою Славутича вони розійшлися миром — 3:3. Третіми поки що тримаються рокитнянки, а дівчата з обухівської «Вертикалі» свої матчі програли.

Наступної суботи в Калинівці Броварського району змагатимуться дівочі команди у вікових категоріях WU-11 і WU-15.

Фото koff.org.ua

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини