Збірна України з пляжного футболу поступилася і в останньому своєму матчі на Всесвітніх пляжних іграх

У третьому турі групового раунду змагань у Катарі збірна України з пляжного футболу програла команді Сенегалу.

Після двох поразок поспіль, від збірних Ірану (4:5) та Парагваю (4:5), підопічні Євгена Варениці посідали останнє місце в групі С, втративши шанси вийти до півфіналу Всесвітніх пляжних ігор. Натомість їхній сьогоднішній суперник, збірна Сенегалу, мала можливість поборотися за потрапляння до четвірки кращих.

Щоправда, українська команда не стала просто відбувати номер, а нав'язала своєму опоненту жорстку боротьбу. Події в матчі розгорталися як на гойдалках. Команди почергово виходили вперед, а на перерву після другого періоду пішли за рахунку 4:4.

Однак третя 12-хвилинка знову виявилася невдалою для синьо-жовтих, які в підсумку поступилися — 5:7.

Всесвітні пляжні ігри. Груповий раунд. Група С

Сенегал — Україна — 7:5

Голи: Менді (11), Ньянг (11), Діатта (12), Фалл (24, 26), Діассі (28), Діаньє (35) — Войтенко (5, 11, 23), Ньянг (15, автогол), Неруш (30).

Сенегал: Ндіайє, Ба, Діатта, Ібра, Ньянг, Мбайє, Ндойє, Фалл, Діуф, Діассі, Діаньє, Менді.

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, Щериця, Глуцький, Пачев, Войтенко, Макеєв, Войток, Пашко, Зборовський, Хижняк.

В іншому матчі нашої групи збірна Ірану здолала команду Парагваю з рахунком 5:4.