Збірна України з пляжного футболу у своєму першому матчі на Всесвітніх пляжних іграх поступилася іранцям

Збірна України з пляжного футболу розпочала груповий раунд Всесвітніх пляжних ігор у Катарі з поразки. У своєму стартовому поєдинку у групі С синьо-жовті в напруженій боротьбі програли команді Ірану.

У матчі з фаворитом нашого квартету українці виступали в послабленому складі. Через червоні картки, отримані в попередньому офіційному поєдинку, зустріч пропускали голкіпер Віталій Сидоренко та номінальний захисник Роман Пачев.

Незважаючи на це, українці відмінно розпочали матч. Іван Глуцький відкрив рахунок уже на 12-й секунді гри. І хоча іранці невдовзі відновили рівновагу, наші хлопці ще тричі до першої перерви розписалися у воротах суперника. Дубль на рахунку Олега Зборовського, а четвертим голом відзначився Юрій Щериця — 4:1. Однак буквально за кілька секунд наша команда пропустила гол у відповідь.

У другому періоді збірна Ірану, яка посідає п'яту сходинку у світовому рейтингу BSWW, зуміла відквитати ще один м'яч, а у третій 12-хвилинці забила ще два. У підсумку — 4:5.

Всесвітні пляжні ігри. Груповий раунд. Група С

Україна — Іран — 4:5

Голи: Глуцький (1), Зборовський (7, 9), Щериця (12) — Акбарі (6), Мохтарі (12, 19), Ахмадзаде (25), Ширмохаммаді (31).

Україна: Неруш, Медвідь, Щериця, Глуцький, Пачев, Войтенко, Макеєв, Войток, Пашко, Зборовський, Хижняк.

Іран: Хоссейні, Бехзадпур, Фарахманд, Акбарі, Абдоллахі, Кіані, Мораді, Ширмохаммаді, Мохтарі, Ахмадзаде, Пірамун,  Масумізаде.

Попереджені: Щериця (19), Зборовський (22) — Абдоллахі (12).

В іншому матчі нашої групи збірна Сенегалу переграла команду Парагваю з рахунком 3:0. Таким чином, сенегальці та іранці захопили лідерство у групі С, маючи по три очки. В України та Парагваю наразі очок в активі немає.