У фіналі Кубку Героїв АТО перемогу здобула «SB Team ЦУ СБУ»

У Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського відбувся фінал п'ятого сезону Кубку Героїв АТО.

Нагадаємо, що Українська асоціація футболу та її президент, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко послідовно підтримують усі змагання, які проводяться серед команд, сформованих із захисників України, адже головна мета УАФ — це, у тому числі, всебічна допомога учасникам бойових дій під час проходження соціальної реабілітації. Кубок Героїв АТО за сприяння Української асоціації футболу вже не перший рік проводить Федерація футболу учасників АТО. Нагадаємо також, що, окрім Кубку Героїв АТО, за підтримки УАФ проводиться й інший турнір — Відкритий чемпіонат України Героїв АТО, фінальний етап якого проходитиме 13—14 жовтня в Києві.

Цього року у фінальному турнірі Кубку Героїв АТО взяли участь 24 команди. А вирішальні матчі відбулися на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. У матчі за третє місце команда «ДонОВК» (Маріуполь) перемогла «Президентський полк» (Київ) — 3:1. А головний приз розіграли між собою кияни із «SB Team ЦУ СБУ» та «Ягуар НГУ» (Калинівка, Вінницька обл.).

Фото Віктора Перегняка

Уже в першому таймі вболівальники побачили п'ять голів. Рахунок відкрили футболісти «Ягуара», але «SB Team» досить швидко відігралася. Та вінницький колектив до перерви був трохи гострішим і зумів забити ще двічі.

Один із переломних моментів стався вже в компенсований час першого тайму, коли номінальні гості подавали кутовий. Після навісу зліва з другої спроби футболіст «SB Team» заштовхав м'яч у ворота, скоротивши відставання від суперника до мінімуму. А в дебюті другої половини зустрічі кияни знову зрівняли рахунок — 3:3.

Тож у підсумку переможець визначився в серії пенальті, де точнішими виявилися футболісти зі столиці — 4:2.

Після закінчення поєдинків відбулася урочиста церемонія нагородження. Серед тих, хто привітав переможців, призерів і просто героїв нашої країни, а також вручив їм медалі та кубки, був перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов, а також легендарні українські футболісти — Володимир Мунтян та Володимир Безсонов.

«Українська асоціація футболу завжди підтримувала й буде підтримувати заходи, спрямовані на соціальну реабілітацію учасників бойових дій. Один із них — це турнір «Кубок Героїв АТО». Адже футбол — це не лише чудова можливість підтримати свою фізичну форму, а й нагода отримати позитивні емоції. Я вітаю всіх учасників! Також хочу повідомити, що за рішенням керівництва УАФ ми виділили більше 500 квитків, щоб кожен гравець із 24-х команд-учасниць фінального турніру отримав можливість відвідати матч Україна — Португалія, що 14 жовтня пройде на НСК «Олімпійський», — сказав Олег Протасов.